Latvijas vīriešu volejbola izlase sestdien Tiri arī atkārtotajā pārbaudes mačā zaudēja Igaunijas valstsvienībai, ziņo Igaunijas Volejbola federācija.

Latvija piekāpās ar rezultātu 1-3 (21:25, 25:19, 12:25, 16:25).

Rezultatīvākais Latvijas izlases rindās bija Hermans Egleskalns ar 14 punktiem.

Mājiniekiem 17 punktus guva Timo Lehmuss.

Igaunijas volejbolisti bija pārāki visos statistikas elementos - servju uzņemšanā (47%:44%), uzbrukumā (52%:41%), blokā (10:4), servē (8:5) un pieļautajās kļūdās (14:15).

Latvijas komandai laukumā devās šāds sākumsastāvs: Edvīns Skrūders, Egleskalns, Romāns Saušs, Kristaps Šmits, Vladislavs Blumbergs, Jēkabs Dzenis un "libero" Dāvis Melnis.

Salīdzinot ar pirmo spēli pamatsastāvā Atvara Ozoliņa vietā spēlēja Saušs, Kristera Dardzāna vietā - Egleskalns, Gustava Freimaņa vietā - Dzenis, bet "libero" pozīcijā Kasparu Kronbergu nomainīja Melnis.

Pirmajā setā mājinieki izvirzījās vadībā ar 8:4, bet ar Egleskalna palīdzību latvieši spēja panākt neizšķirtu - 10:10. Izšķirošajos brīžos labāki bija igauņi, ar Sāremā uzbrukumu setu noslēdzot savā labā - 25:21.

Otrajā setā Latvija pēc diviem Šmita "eisiem" panāca vadību ar 17:11. Igaunija pietuvojās līdz 19:21, taču Latvija uzvarēja setu ar 25:19.

Trešajā setā Sāremā ar 6:3 izvirzīja Igauniju vadībā, un mājinieki uzvarēja setu ar 25:12.

Ceturtajā setā Igaunijas izlase pēc Karli Alliku gūtā punkta izvirzījās vadībā 11:8 un svinēja panākumu setā ar 25:16, uzvarot četros setos.

Jau ziņots, ka piektdien Latvija piekāpās mājiniekiem, kuriem debija valstsvienības galvenā trenera amatā bija Alaram Rikbergam, ar 0-3 (17:25, 24:26, 27:29), pēc iepriekšējas vienošanās aizvadot vēl divus setus, kuros latvieši zaudēja ar 18:25 un uzvarēja ar 15:12.

Mihala Gogola vadītā Latvijas izlase gatavojas jūnijā gaidāmajām Eiropas Sudraba līgas sacensībām.