Sākas atbalstītāju balsojums 'Gada balvai volejbolā 2022'
Foto: Publicitātes foto

Kā jau ierasts, ap gadu miju, Latvijas Volejbola sabiedrībā tiek noteikti gada spēlētāji, komandas, treneri un tiesneši. Volejbola komisijas kopā ar sekretariātu jau izvirzījuši kandidātus piecās no deviņām nominācijām, par kurām atbalstītāji var balsot volejbols.lv un "Delfi" mājas lapā no 1.-11. decembri ieskaitot.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Atbalstītājiem būs iespēja izteikt savu viedokli par gada volejbolistu un volejbolisti, gada komandu volejbolā un gada pludmales volejbola komandu, kā arī uzlecošo zvaigzni. Gada titula ieguvēji visās minētajās nominācijās tiks noteikti ņemot vērā atbalstītāju balsojumu (40%), sporta žurnālistu viedokli (30%) un LVF Valdes viedokli (30%). Gada treneri pludmales un klasiskajā volejbolā, kā arī gada tiesnesi gan pludmales, gan klasiskajā volejbolā noteiks LVF komisijas.

Uzvarētāji tiks paziņoti un apbalvoti Cewood Latvijas Kausa 2022 ietvaros, 17. decembrī, Rimi Olimpiskajā centrā, Rīgā.

Balsojums "Gada balva volejbolā 2022" atrodams zem nominantu aprakstiem

GADA VOLEJBOLISTS:

Deniss Petrovs – viens no pieredzes bagātākajiem Latvijas vīriešu izlases spēlētājiem, spēlē cēlāja pozīcijā. Pagājušajās sezonas vidū pārtrauca savu sadarbību ar Krievijas Superlīgas klubu. Šogad spēlē Francijas ProB līgā pārstāvot AS Cannes komandu.

Kristaps Šmits - Latvijas vīriešu izlases spēlētājs. Šobrīd spēlē Rumānijas CS Municipal Arcada Galati komandā, kas startē Rumānijas A1 divīzijā. Iepriekšējo sezonu aizvadīja Somijas Meistarlīgā Raision Loimu komandā, kā arī sezonas beigās pievienojās Kataras klubam Police S.C. un izcīnīja Emir kausu.

Atvars Ozoliņš - Latvijas vīriešu izlases spēlētājs, otro sezonu pārstāv Frejus Var Volley komandā, kura startē Francijas ProB līgā, vairākkārt atzīts par spēles vērtīgāko spēlētāju ( MVP).

GADA VOLEJBOLISTE:

Annija Jurdža - Latvijas sieviešu izlases spēlētāja, šobrīd aizvada sezonu Ungārijas Ekstralīgas komandā Fatum Nyiregyhaza, pagājušajā sezonā spēlēja Rīgas Stradiņu Universitāte/ Minusas Volejbola skola komandā, kas startēja Optibet Baltijas sieviešu līgā un Latvijas čempionātā izcīnīja 3. vietu.

Elvita Dolotova - Latvijas sieviešu izlases spēlētāja, spēlē cēlājas pozīcijā. Šobrīd aizvada sezonu Ungārijas Ekstralīgas komandā MAV Elore SC, pagājušajā sezonā spēlēja Huitinenas Vampula, kas startēja Somijas čempionātā.

Marta Kamēlija Levinska - Latvijas sieviešu izlases spēlētāja, jau trešo gadu mācās un spēlē Arizonas Štata universitātē un spēlē Sun Devils komandā, kura startē ASV studentu līgā.

GADA KOMANDA:

SK Jēkabpils/LūšiCewood Latvijas Kausa ieguvēji 2021, Credi24 Latvijas čempioni 2021./2022. gada sezonā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

VK Vecumnieki - Optibet Latvijas čempionāta Nacionālās līgas 2021./2022. gada sezonas čempioni.

VK Jelgava- Optibet Superkausa 2022 ieguvējas, Optibet Latvijas vicečempiones 2021./2022. gada sezonā, Cewood Latvijas kausa 2021 ieguvējas.

RTU Robežsardze/JūrmalaOptibet Superkausa 2022 ieguvēji, Credi24 Latvijas vicečempioni 2021./2022. gada sezonā.

Rīgas Volejbola skola/LU - Optibet Latvijas čempiones 2021./2022. gada sezonā.

GADA PLUDMALES KOMANDA:

Samoilova/Graudiņa – otro reizi izcīnījušas Eiropas čempionu titulu, divas reizes FIVB Beach Pro Tour Elite16 sudraba medaļas ieguvējas Rosarito (Meksika) un Parīzē (Francija), 4. vietas ieguvējas Gštādē (Šveice) un 5. vietas Ostravā (Čehija), Pasaules augstākā līmeņa pludmales volejbola turnīros. Pārstāvot Latviju CEV Nāciju kausā, kurā piedalījās tikai astoņas labākās Eiropas valstis, izcīnīta bronzas medaļa kopā ar otru komandu Namiķe / Brailko.

Fokerots/Auziņš – izcīnītas zelta medaļas Pasaules U19 čempionātā, kas septembrī norisinājās Dikilī (Turcija) un Eiropas U18 čempionātā, kas augustā norisinājās Lutrakos (Grieķijā).

Bulgačs/ Teteris - izcīnītas sudraba medaļas Pasaules U19 čempionātā, kas septembrī norisinājās Dikilī (Turcija).

Ēbere/ Konstantinova - izcīnītas sudraba medaļas Eiropas U20 čempionātā, kas jūlijā norisinājās Izmirā (Turcija) un 4. vieta Eiropas U18 čempionātā, kas augustā norisinājās Lutrakos (Grieķijā).

Samoilovs/ Šmēdiņš - Izcīnīts Latvijas DEPO Open 2022 pludmales volejbola čempionu tituls. FIVB Beach Pro Tour Challenger turnīros izcīnītas bronzas medaļas Tlakskalā (Meksika) un Espinjo ( Portugāle). Eiropas čempionātā izcīnīta 9. vieta.

GADA UZLECOŠĀ ZVAIGZNE:

Kristiāns Fokerots – izcīnījis zelta medaļas Pasaules U19 čempionātā, kas septembrī norisinājās Dikilī (Turcija) un Eiropas U18 čempionātā, kas augustā norisinājās Lutrakos (Grieķija) pārī ar Gustavu Auziņu. Kopā ar Artūru Rinkeviču Eiropas U22 čempionātā Vlisingenā (Nīderlanda) izcīnīta sudraba medaļa. Latvijas Čempionāta DEPO OPEN 2022 Finālā iegūta 5. vieta, Cēsu un Saulkrastu čempionāta posmos izcīnīta 1. vieta spēlējot pārī ar Edgaru Toču. FIVB Beach Pro Tour Futur turnīros kopā ar Edgaru Toču izcīnītas 3. un 5. vieta attiecīgi Madrides (Spānija) un Sohāras (Omāna) turnīros.

Līva Ēbere – izcīnīta sudraba medaļa Eiropas U20 čempionātā, kas jūlijā norisinājās Izmirā (Turcija) un 4. vieta Eiropas U18 čempionātā, kas augustā norisinājās Lutrakos (Grieķijā), pārī ar Denielu Konstantinovu. Izcīnīts Latvijas DEPO Open 2022 pludmales volejbola čempiones tituls pārī ar Aneti Namiķi. FIVB Beach Pro Tour Future turnīros kopā ar Aneti Namiķi izcīnīta 4. vieta Kortegasā (Portugāle), un divas 5. vietas Mislovicē (Polija) un Varšavā (Polija). Viena no līderēm arī klasiskā volejbola Jauniešu U17 izlases sastāvā, ziemas sezonā spēlē Rīgas Volejbola skola/ Latvijas Universitāte komandā.

Kaspars Kronbergs - Debitēja Latvijas vīriešu volejbola izlasē, libero pozīcijā. Šajā sezonā pārstāv RTU Robezsardze/ Jūrmala komandu, pagājušo sezonu pārstāvēja VK Biolars/Jelgava/MSĢ.

Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.