Latvijas pludmales volejbola duets Aleksandrs Samoilovs un Jānis Šmēdiņš ceturtdien Maskavā notiekošā četru zvaigžņu turnīra F grupas mačā par pirmo vietu pārspēja savus tautiešus Mārtiņu Pļaviņu un Edgaru Toču.

Samoilovs/Šmēdiņš ar rezultātu 2-0 (21:14, 21:16) droši pārspēja Plaviņu/Toču, izcīnot pirmo vietu F grupā un automātiski iekļūstot izslēgšanas spēļu otrajā kārtā jeb astotdaļfinālā. Savukārt Pļaviņš/Točs turnīru turpinās no izslēgšanas spēļu pirmās kārtas.

Pirms tam Samoilovs/Šmēdiņš ar 2-1 (23:25, 21:15, 15:12) pārspēja amerikāņus Viljamu Kolinski/Mailzu Evansu, bet Pļaviņam/ Točam ar 2-1 (14:21, 21:15, 15:13) izdevās uzvarēt brazīliešus Tjagu Santušu Barbosu un Alvaru Morajs Filju.

Izslēgšanas spēles Maskavā turpināsies piektdien.

Jau vēstīts, ka "play-off" no pirmās kārtas būs jāsāk arī Latvijas sieviešu duetam Tīna Graudiņai un Anastasijai Kravčenokai, kuras C grupā ierindojās otrajā vietā.