Kristera Dardzāna pārstāvētā Perudžas vienība aizvadītajā nedēļā iekļuva Itālijas čempionāta pusfinālā, bet zaudēja pirmo Čempionu līgas pusfināla spēli, raksta Latvijas Volejbola federācija (LVF).

Itālijas superlīgā pusfinālu ir sasniegusi Kristera Dardzāna pārstāvētā Perudžas "Sir Safety" vienība, kas arī otrajā cīņā, šoreiz viesos, pārspēja Latinas "Top Volley Cisterna" – 3-0 (25:23, 25:20, 25:20), sērijā uzvarot ar 2-0. Latvijas volejbolists laukumā nedevās.

Perudžas vienība pagājušajā nedēļā aizvadīja arī pirmo pusfināla spēli Čempionu līgā, savā laukumā ar 2-3 (23:25, 25:19, 23:25, 30:28, 12:15) piekāpjoties Trento "Itas". Latvijas volejbolists palika rezervē. Atbildes spēle paredzēta 7. aprīlī Trento.

Čehijas čempionāta ceturtdaļfināla sērijā Kristapa Platača pārstāvētajai Kladno "Volejbal" būs nepieciešama piektā spēle. Pēc zaudējuma izbraukumā pirmajā mačā mājās Kladno vienība revanšējās ar 3-1 (29:27, 25:23, 25:27, 25:20), viesos uzvarēja ar 3-0 (25:22, 25:23, 25:14), bet pirmdien savā laukumā ar 1-3 (25:18, 22:25, 20:25, 22:25) atzina Prāgas "Lvi" pārākumu. Sērijā rezultāts tapa 2-2.

Platačs pirmās cīņas pirmajos setos guva 11 punktus, bet pēc tam tika nomainīts. Nākamajā spēlē viņš nebija iekļauts pieteikumā, bet pirmdien palika uz rezervistu soliņa.

Renāra Paula Jansona pārstāvētā Ālstas "Lindemans" Beļģijas čempionāta otrā posma spēlē savā laukumā ar 0-3 (15:25, 16:25, 21:25) piekāpās Roselāres "Knack" vienībai. Jansons laukumā uz maiņu devās pirmajā un trešajā setā, punktus negūstot.

Ar pieciem punktiem trijās spēlēs kvalifikācijas raundā Ālstas vienība ieņem ceturto vietu astoņu komandu konkurencē, bet spēcīgāko četru komandu vērtējumā ar diviem zaudējumiem ir ceturtā.

Šveices čempionātā Edvarta Buivida pārstāvētā Lucernas "Concordia Volley" piedzīvojusi ceturto zaudējumu cīņā par 5.-7. vietu. Ar 0-3 (20:25, 21:25, 18:25) savā laukumā tika zaudēts Jonas TSV. Buivids guva septiņus punktus, divus no tiem – no serves līnijas, un vienu – blokā. Bez punktiem četros mačos Lucernas klubs ieņem trešo vietu triju komandu konkurencē.

Rumānijā Edvīna Skrūdera pārstāvētā Bukarestes "Olimpia Titanii" otrā posma sacensībās par 5.-8. vietu viesos ar 3-0 (25:19, 25:21, 25:18) pieveica citu Bukarestes klubu "CSU Stiinta". Skrūders laukumā bija no pirmās līdz pēdējai svilpei. Ar 49 punktiem 26 spēlēs galvaspilsētas klubs ieņem piekto vietu.

Kipras čempionātā cēlāja Jāņa Jansona un otrā tempa uzbrucēja Toma Vanaga pārstāvētā Nikosijas APOEL cīņā par 5.-6. vietu izbraukumā ar 2-3 (24:26, 25:12, 22:25, 25:14, 18:20) piekāpās Derinejas "Anagennisis".

Savukārt Kipras kausa ceturtdaļfināla pirmajā spēlē pirmdien APOEL viesos ar 3-0 (25:19, 25:22, 30:28) pieveica Paralimni "Enosis Neon". Arī atbildes spēle notiks šonedēļ. Abi Latvijas volejbolisti aizvadīja abas spēles no pirmās līdz pēdējai minūtei.