Kristaps Platačs un Renārs Pauls Jansons aizvadītajā nedēļā kļuva par mača rezultatīvākajiem spēlētājiem, Atvara Ozoliņa pārstāvētā Frežī vienība Francijas kausa astotdaļfinālā piedzīvoja zaudējumu pret Francijas augstākās līgas komandu, ar uzvaru "play-off" mačus Itālijā uzsāka Kristera Dardzāna pārstāvētā Perudžas vienība, četrus punktus divās spēlēs izcīnīja Edvīna Skrūdera vienība Rumānijā, bet cīņa par medaļām beigusies Petrai Ņečiporukai Čehijā, kā arī Kristapam Šmitam un Elvitai Dolotovai Somijā, informēja Latvijas Volejbola federācija.

Itālijas superlīgā ceturtdaļfinālus ar uzvaru mājās uzsākusi Kristera Dardzāna pārstāvētā vienība, kas pārspēja Latinas "Top Volley Cisterna" ar 3-1 (25:15, 19:25, 25:17, 26:24).

Latvijas volejbolists laukumā nedevās.

Gustava Freimaņa pārstāvētā Taranto "Gioiella Prisma" pamatturnīrā ieņēma desmito vietu un izslēgšanas spēlēs neiekļuva.

Čehijas čempionātā Kristapa Platača pārstāvētā Kladno "Volejbal" ceturtdaļfināla sēriju sāka izbraukumā ar 0-3 (23:25, 21:25, 22:25) zaudējumu Prāgas "Lvi".

Platačs ar 14 punktiem, vienu gūdams ar servi un divus blokā, kļuva par mača rezultatīvāko spēlētāju.

Renāra Paula Jansona pārstāvētā Ālstas "Lindemans" Beļģijas čempionāta otrā posma spēlē izbraukumā ar 0-3 (19:25, 20:25, 15:25) piekāpās Māseikas "Greenyard" vienībai.

Jansons laukumā uzsāka pirmo un otro setu un tika nomainīts, bet trešajā laukumā devās uz maiņu. Viņa kontā 10 punkti, vienu sakrājot blokā, kā arī komandas rezultatīvākā spēlētāja tituls.

Ar pieciem punktiem trijās spēlēs kvalifikācijas raundā Ālstas vienība ieņem ceturto vietu astoņu komandu konkurencē.

Somijas čempionāta ceturtdaļfināla barjeru nav pārvarējusi Kristapa Šmita pārstāvētā Raisio "Loimu", kas sērijas ceturtajā mačā savā laukumā ar 1-3 (25:22, 18:25, 23:25, 23:25) piekāpās "Akaa-Volley", sērijā līdz trim uzvarām ar 3-1 uzvarot "Akaa-Volley".

Šmits guva 15 punktus, vienreiz ieservēdams "eisu" un kļūstot par komandas otru rezultatīvāko dalībnieku.

Izslēgšanas spēļu pirmo kārtu Latvijas izlases otrā tempa uzbrucējs beidza kā labākais servētājs. 16 setos viņš 10 reizes netverami servēja.

Atvara Ozoliņa pārstāvētā ProB līgas vienība Frežī AMSL Francijas kausa izcīņas astotdaļfinālā mājās ar 1-3 (25:17, 21:25, 23:25, 22:25) piekāpās ProA līgas komandai Puatjē "Stade Poitevin".
Ozoliņš spēlēja pirmos 2,5 setus.

Rumānijā Edvīna Skrūdera pārstāvētā Bukarestes "Olimpia Titanii" otrā posma sacensībās par 5.-8. vietu mājās ar 3-0 (25:17, 25:18, 27:25) pieveica Zalovas "CSS CNE LAPI Dej SCM" un ar 2-3 (25:15, 23:25, 21:25, 25:23, 12:15) piekāpās Baja Mares "CS Stiinta Explorari".

Edvīns abos mačos laukumā bija no pirmās līdz pēdējai svilpei.
Ar 46 punktiem 25 spēlēs galvaspilsētas klubs ieņem piekto vietu.

Čehijas čempionāta no cīņas par medaļām izstājusies Petras Ņečiporukas pārstāvētā "Ostrava", kas ceturtdaļfinālā savā laukumā piekāpās "Prostejov" ar 1-3 (21:25, 18:25, 25:17, 14:25), bet izbraukumā – ar 1-3 (18:25, 20:25, 25:23, 22:25). Sērijā ar 3-1 uzvarēja "Prostejov".

Ņečiporuka pirmajā mačā guva sešus punktus, vienu no tiem sakrājot ar servi, bet otrajā – septiņus punktus, vienu gūstot ar servi.

Somijas čempionātā sezona beigusies cēlājas Elvitas Dolotovas pārstāvētajai Huitinenas "Vampula", kas ceturtdaļfināla spēlē izbraukumā piekāpās Salo "Viesti" vienībai ar 1-3 (25:20, 25:27, 22:25, 22:25) un sērijā zaudēja ar 0-3.
Dolotova guva sešus punktus, blokā izceļoties trīsreiz, no serves līnijas – reizi, kā arī realizējot divus no četriem uzbrukumiem.