Sadarbībā ar

PASAULES KAUSS 2018

'Ceļš uz Lužņikiem': 'Delfi TV' par PK futbolā diskutē dziedātāja Kristīne Prauliņa

Pirmdien, 2. jūlijā, "Delfi TV" piedāvāja raidījumu cikla "Ceļš uz Lužņikiem" piekto sēriju, kurā diskutēja par 2018. gada Pasaules kausa futbolā finālturnīra priekšsacīkšu izšķirošajām spēlēm, pirmajām izslēgšanas spēlēm un par to, kādus pārsteigumus turpinājumā varam sagaidīt.

Pēc iepriekšējā raidījuma Pasaules kausā Krievijā bijis ļoti daudz neticamu un pārsteidzošu notikumu, kurus "Delfi TV" studijā apsprieda dziedātāja Kristīne Prauliņa un "Delfi" eksperts Reinis Lācis. Raidījumu ierasti vadīja "Delfi" sociālo tīklu satura redaktors, kurš ir zināms arī kā "stand-up" komiķis, grupas "Singapūras satīns" dalībnieks un liels futbola jautājumu lietpratējs – Edgars Bāliņš.

"Delfi" lasītājus un futbola fanus aicinām Pasaules kausa laikā iesaistīties raidījuma satura pilnveidošanā, daloties ar savām atziņām par Pasaules kausu, izteikt savus jautājumus un novērojumus sociālajos tīklos, pievienojot klāt tēmturi #CeļšUzLužņikiem.

Kopumā ir paredzēti deviņi raidījumi gandrīz katru pirmdienu un ceturtdienu pulksten 11 tiešraidē portālā "Delfi", bet precīzākam raidījuma demonstrēšanas grafikam iespējams sekot līdzi portālā "Delfi".

Ja neizdodas raidījumu vērot tiešraidē, tad raidījumu ieraksti pilnā apjomā visiem interesentiem būs pieejami "Delfi" sadaļā "Pasaules kauss futbolā".

Šis ir otrais projekts, ko "Delfi" piedāvā no savas jaunās daudzfunkcionālās interneta televīzijas studijas, par kuras izveidošanu vēstījām pirms mēneša. Taču skaidrs, ka šis nebūs pēdējais projekts, kas apdzīvos studiju. Jau 2018. gada laikā pie skatītājiem dosies vēl vismaz divi raidījumi.

Source info

DELFI Sports


Copyrights

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Lasi vēl