Anglijas futbola izlase sestdien Samāras stadionā Pasaules kausa izcīņas ceturtdaļfināla spēlē ar rezultātu 2:0 (1:0) pārspēja Zviedrijas valstsvienību, pēc 28 gadu pārtraukuma sasniedzot pusfinālu.

Abas komandas spēli iesāka diezgan piesardzīgi, bet mača 30. minūtē Anglijai kārtējo reizi šajā turnīrā vārtus izdevās gūt pēc standartsituācijas. Ešlijs Jangs iecentrēja bumbu soda laukumā, izpildot stūra sitienu, bet Harijs Makgvairs apsteidza Emīlu Forsbergu un izdarīja precīzu sitienu ar galvu.

Otrajā puslaikā Zviedrijas futbolisti sāka apņēmīgāk darboties uzbrukumā, bet vārtos lieliski darbojās Džordans Pikfords, atvairot Markusa Berga sitienu. 59. minūtē Anglija dubultoja savu pārsvaru, kad Džese Lingārds iespēlēja bumbu soda laukumā, un to pie tālā vārtu staba uzņēma Dele Ali, kurš ar galvu dubultoja savas komandas pārsvaru. Pēc tam vēl divās epizodēs Pikfords lieliski spēlēja vārtos Anglijas izlasē, nosargājot savas komandas pārsvaru.

Iepriekšējo reizi Anglija Pasaules kausa pusfinālā spēlēja 1990. gadā, kad turnīrs risinājās Itālijā. Pasaules kausu angļi ieguvuši tikai 1966. gadā.

Pusfinālā Anglijas pretinieki būs Krievijas un Horvātijas pāra uzvarētāji. Šīs komandas savstarpējo dueli Sočos aizvadīs sestdien vakarā.

Portāls "Delfi" piedāvāja šī mača teksta tiešraidi, kurā var lasīt detalizētu notikumu aprakstu.

$duelID=1129;$eventID=21;include '/www/htdocs/sport/includes/articleincludes/starVote/vote.inc' ?>