Pasaules kausa izcīņas B apakšgrupas otrās kārtas spēlē saistošā duelī Anglijas un ASV valstsvienības cīnījās bezvārtu neizšķirti 0:0 (0:0).

Anglijas futbolistiem arī ar trešo piegājienu Pasaules kausa finālturnīros neizdevās pārspēt ASV. 1950 gadā amerikāņi sensacionāli uzvarēja ar 1:0, bet 2010. gadā abas komandas cīnījās neizšķirti 1:1.

Šajā mačā labākā iespēja gūt vārtus bija Kristianam Pulisikam, kurš 33. minūtē trāpīja pa vārtu pārliktni. Pirmā puslaika izskaņā Meisona Mounta sitienu vārtu apakšējā stūrī atvairīja ASV izlases vārtsargs, bet turpinājumā abas komandas lieliski darbojās pozicionālā spēlē.

Otrā puslaika kompensācijas laikā iespēja izraut uzvaru bija Harijam Keinam, kurš pēc Lūka Šova centrējuma sita ar galvu garām vārtiem.

Anglijas izlase B grupas kopvērtējumā ir līderpozīcijā ar četriem punktiem, bet nākamajās pozīcijās ierindoja Irāna ar trīs punktiem, ASV – ar diviem un Velsa – ar vienu punktu.

Portāls "Delfi" piedāvāja spēles teksta tiešraidi, kurā var lasīt detalizētu notikumu aprakstu.