Sadarbībā ar

PASAULES KAUSS 2018

Beļģijas futbolisti izcīna Pasaules kausa bronzas medaļas

2018. gada Pasaules kausā sestdien, 14. jūlijā, bronzas medaļas izcīnīja Beļģijas futbola izlase, kas Sanktpēterburgā spēlē par trešo vietu ar 2:0 (1:0) pieveica Angliju.

Beļģija pirmo reizi izcīnīja medaļas Pasaules kausā, pārspējot savas valsts līdz šim labāko sasniegumu - ceturto vietu. Savukārt angļi, paliekot ceturtajā vietā, atkārtoja 1990. gada valsts otru labāko sasniegumu. Anglijas futbolistu labākais sasniegums ir Pasaules kausa izcīnīšana 1966. gadā.

Beļģi pirmos vārtus guva jau spēles ceturtajā minūtē, kad pēc lieliskas piespēles vārtu priekšā kāju pielika Tomā Menjē. Otro reizi bumba angļu vārtos pabija spēles izskaņā - 82. minūtē ātrajā uzbrukumā precīzs bija Beļģijas izlases kapteinis Edens Azārs.

Pasaules kauss, cīņa par bronzu: Beļģija - Anglija
Otrā puslaika kompensācija trīs minūtes.
85. min. Anglija atkal zaudē bumbu uzbrukumā un seko ātrs pretuzbrukums. Pēc Azāra piespēles Menjē sitienu paspēj bloķēt Stounss.
82. min. Beļģija - Anglija 2:0Stounss netiek pie bumbas pēc asas piespēles, beļģu kapteinis Edens Azārs līdz ar to viens ieiet soda laukumā un pārspēj Pikfordu.
80. min. Pikfords glābj Angliju pēc beļģu pretuzbrukuma - teicama Mertensa piespēle un Menjē no gaisa uzreiz sita. Angļu vārtsargs bija vietā un šo spēcīgo sitienu atvairīja.
78. min. Beļģijai trešā maiņa - Tīlemansa vietā iznāk Dembele.
76. min. Beļģija cer uz pretuzbrukumiem. Vienā no tiem Mertensam īsti nesanāk sitiens.
74. min. Pieaug Anglijas pārsvars. Angļiem vairāki centrējumi soda laukumā, bet beļģi veiksmīgi neļauj pretiniekiem uzvarēt otrajā stāvā.
70. min. Daiers izgājienā pārcēla pāri Kurtuā, bet beļģu aizsargs Alderveirelds izsit bumbu no līnijas.
60. min. Beļģijas izlases rezultatīvākais futbolists Lukaku atstāj laukumu - viņa vietā iznāk Mertenss
56. min. De Bruine teicami atdod piespēli Lukaku, kurš pa stipru sev paripina bumbu uz priekšu, un bumbu tver Pikfords.
51. min. Pēc standartsituācijas angļi ceļ bumbu soda laukumā, bet beļģi izsit aiz vārtiem. Pēc stūra sitiena bumbu tver Kurtuā.Seko beļģu pretuzbrukums, kuru tikai ar dzeltenās kartītes pārkāpumu aptur Stounss.
Anglija spēles sākumā sūtījusi vēsturiski visjaunāko savu sastāvu Pasaules kausoshttps://twitter.com/FIFAWorldCup/status/1018146062723436544
Beļģija - Anglija 1:0. Sākas 2. puslaiks
Angļiem pārtraukumā divas maiņas: Rouza vietā iznāk Lingārds, bet Sterlinga vietā tagad spēlēs Rašfords
Beļģija - Anglija 1:0. Noslēdzies 1. puslaiks Tiesnesis neļauj bēlģiem izpildīt stūra sitienu, nosvilpjot puslaika beigas. Beļģi neapmierināti ar tādu lēmumu
Pirmā puslaika kompensācija - divas minūtes.
39. min. Traumu guvis Čadlī un Beļģijai pirmā maiņa - viņa vietā iznāk Vermalens.
35. min. Beļģi izspēlē stūra sitienu, de Bruinem noraujas sitiens, bet soda laukumā pie bumbas tiek Alderveirelds, kuram sanāk negaidīts sitiens.
19. min. Loftuss-Čīks iegāja soda laukumā, bet uzsist viņam neļauj. Pēc angļu stūra sitiena Magvairam sanāk ne visai spēcīgs sitiens ar galvu.
23. min. Anglijas pretuzbrukums - Keinam labā situācijā nesanāk sitiens.
12. min. Pikfords glābj Angliju - pēc de Brujnes sitiena neliels rikošets, bet angļu vārtsargs glābj.
10. min. Anglijai pirmā standartsituācija, bet centrējums soda laukumā ne tas veiksmīgākais.
4. min. Beļģija - Anglija 1:0Kurtuā uzsāka beļģu uzbrukumu, Čadlī no kreisās malas sanāk laba piespēle uz vārtu priekšu, kur Menjē atlika pielikt kāju
Beļģija - Anglija. Spēle sākusies
Anglijas izlasē, salīdzinot ar pusfinālu, veiktas piecas izmaiņas. Beļģiem divas izmaiņas pēc pusfināla.
Komandas iznākušas laukumā. Tagad skanēs Beļģijas un Anglijas himnas. Tad sasveicināšanās, izloze un spēle sāksies.
Abas komandas savā starpā tikās priekšsacīkstēs pēdējā grupu turnīra kārtā. Toreiz šis mačs bija cīņa par uzvaru G grupā. Tagad būs cīņas par bronzas medaļām.https://www.delfi.lv/sports/news/pasaules-kauss-futbola/zinas/belgijas-futbolisti-cina-par-pirmo-vietu-apaksgrupa-parspej-angliju.d?id=50168777
2018. gada Pasaules kausa finālturnīrā Krievijā atlikušas vien divas spēles. Sestdien Sanktpēterburgā kļūs zināmi pirmie medaļnieki, jo spēlē par bronzas medaļām tiekas pusfināla neveiksminieces Beļģija un Anglija. Spēles sākums pulksten 17:00.