Katarā notiekošā Pasaules kausa F grupas mačā spēcīgā Beļģijas futbola izlase ar 1:0 (1:0) uzvarēja Kanādu, kas aizvadīja ļoti labu spēli un pārsteidza ar savu aktivitāti.

Vienīgos vārtus šajā spēlē 44. minūtē iesita Mišī Bašuajī.

Līdz ar to Beļģija kļuvusi par F grupas līderi, jo pirms tam trešdien pasaules vicečempione Horvātija nospēlēja bezvārtu neizšķirti ar Maroku.

Kaut arī Beļģija trešdienas spēli uzsāka kā neapšaubāma favorīte, Kanāda pārsteidza ar savu aktīvo spēli jau no pirmajām minūtēm. Tā vārtus apdraudēja biežāk nekā FIFA ranga otrās vietas īpašniece. Jau devītajā minūtē uz beļģu vārtiem pēc spēles ar roku savā soda laukumā tika nozīmēts 11 metru soda sitiens, taču Minhenes "Bayern" futbolists Alfonso Deivīss to nerealizēja - viņa nepārliecinošo sitienu atvairīja Tibo Kurtuā.

Kanāda aktīvi uzbruka visu spēli, taču pirmā puslaika beigās ielaida spēles gaitai neloģiskus vārtus, kad ātrā skrējienā rezultātu atklāja Bašuajī. Otrajā puslaikā ziemeļamerikāņiem bija vēl pāris labas iespējas izcelties, taču bumba spītīgi nedevās vārtos.

Kanādieši šajā spēlē pa vārtiem sita 21 reizi (trīs raidījumi vārtu rāmī), kamēr Beļģija - tikai deviņas reizes (3).