Sadarbībā ar

PASAULES KAUSS 2018

'Ceļš uz Lužņikiem': 'Delfi TV' diskutē par Pasaules kausu futbolā

Ceturtdien, 14. jūnijā, Krievijā sākas Pasaules kausa finālturnīrs futbolā, un "Delfi TV" uzsāka jaunu raidījuma ciklu "Ceļš uz Lužņikiem".

Raidījumu vada "Delfi" sociālo tīklu satura redaktors, kurš ir zināms arī kā "stand-up" komiķis, grupas "Singapūras satīns" dalībnieks un liels futbola jautājumu lietpratējs – Edgars Bāliņš. Pirmajā raidījumā viesojās futbola fans Gustavs Terzens un "Delfi" Sporta nodaļas redaktors Uldis Strautmanis.

Aicinām "Delfi" lasītājus un futbola fanus Pasaules kausa laikā iesaistīties raidījuma satura pilnveidošanā, daloties ar savām atziņām par Pasaules kausu, izteikt savus jautājumus un novērojumus sociālajos tīklos, pievienojot klāt tēmturi #CeļšUzLužņikiem.

Kopumā ir paredzēti deviņi raidījumi gandrīz katru pirmdienu un ceturtdienu pulksten 11 tiešraidē portālā "Delfi", bet precīzākam raidījuma demonstrēšanas grafikam iespējams sekot līdzi portālā "Delfi".

Ja neizdodas raidījumu vērot tiešraidē, tad raidījumu ieraksti pilnā apjomā visiem interesentiem būs pieejami "Delfi" sadaļā "Pasaules kauss futbolā".

Šis ir otrais raidījums, ko "Delfi" piedāvā no savas jaunās daudzfunkcionālās interneta televīzijas studijas, par kuras izveidošanu vēstījām pirms mēneša. Taču skaidrs, ka šis nebūs pēdējais projekts, kas apdzīvos studiju. Jau 2018. gada laikā pie skatītājiem dosies vēl vismaz divi raidījumi.

Source info

DELFI Sports


Copyrights

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.