Ceturtais bezvārtu neizšķirts Katarā: Urugvaja un Koreja nenoskaidro uzvarētāju

2022. gada Pasaules kausa finālturnīrā Katarā ceturtdien, 24. novembrī, H grupas spēlē Urugvajas un Korejas futbola izlases tā arī nespēja gūt vārtus, cīnoties neizšķirti 0:0.

Finālturnīrā vēl nav noslēgušās visas pirmās kārtas spēles, bet jau četros dueļos fiksēti bezvārtu neizšķirti.

Abas komandas bija iesatrdzīgas uzbrukumos, 90 minūšu laikā izdarot 17 sitienus, bet tikai viens no tiem lidoja vārtu rāmī.

Bīstamākos momentus mačā izveidoja Urugvajas futbolisti. Pirmā puslaika izskaņā Djego Godins uzvarēja gaisa dueli, bet pēc sitiena ar galvu bumba trāpīja pa vārtu stabu. Korejiešus no vārtu zaudējuma stabs glāba arī cīņas izskaņā - Federiko Valverdes tālšāviens trāpīja pa vārtu stabu.

Urugvajas un Korejas izlases cīnās H grupā, kurā vēl ir Gana un Portugāle, kas savstarpējo dueli sāks pulksten 18:00 pēc Latvijas laika.

Pasaules kauss 2022: Urugvaja - Koreja
Urugvaja - Koreja 0:0. Spēle noslēgusies
90+6. min. Urugvajai stūra sitjens, bet droši bumbu tver Korejas vārtsargs.
Ja komandas praktiski 90 minūtes lielu aktivitāti neizrādīja, mača izskaņa ir daudz jautrāka.
Otrā puslaika kompensācija - septiņas minūtes
90. min. Un Korejas atbilde!Izsitot bumbu kļūdās Urugvajas vārtsargs, Sons uzreiz sit no tālienes. Garām vārtiem.
89. min. Kāds moments Urugvajai!Valverdes tālšaviens trāpa pa vārtu stabu! Otro reizi spēlē korejiešus glābj vārtu stabs.
87. min. Pēc centrējuma Korejas soda laukumā Kavani tiek pie bumbas gaisa duelī, lai gan nebija līdzsvarā. Sitiens tādēļ īsti nesanāca.
81. min. Nunjess pie soda laukuma robežas nomānīja pretinieku un sita tālajā stūrī. Bumba lido garām vārtiem.Atkārtojumā redzams, ka situācijā savu vārdu varēja teikt arī Kavani, kurš varēja ar galvu trāpīt bumbai, bet nedaudz neaizsniedzās līdz tai.
Līdz spēles 79. minūtei komandas kopā izdarījušas 12 sitienus vārtu virizienā. Tikai viens no tiem bijis vārtu rāmī...
Kavani pēc apgrieziena tika pie sitiena, bet to bloķē korejieši.
Korejietis ar galvu izsita bumbu aiz sāna līnijas pie komandu soliņiem. Bumba trāpīja Urugvajas trenerim Djego Alonso pa galvu.
64. min. Urugvajai slavenību maiņa - Svaresa vietā laukumā nāk Kavani!
63. min. Urugvajai ātrs pretuzbrukums, bet Nunjesam neizdodas apspēlēt Korejas aizsardzību.
56. min. Pirmais brīdinājums spēlēKaseress divcīņā no muguras uzkāpj Sonam uz futbola buča. Futbola kurpe paliek uz zālāja, bet urugvajietis ierauga "plāksteri"
Japāņi ir ļoti pieklājīgi. Ne tikai futbola izlase ģērbtuvi atstāja sakoptu, bet fani palīdzējuši uzkopt tribīnes. Visu cieņu!https://twitter.com/espn/status/1595445069472886785
Korejiešiem bīstams stūra sitiens, soda laukumā rkīt viens no korejiešiem, bet bumbu ar dūri izsit Urugvajas vārtsargs Rošē.Tiesnesis pēc brīža apturēja spēli un sagaidīja VAR lēmumu. Pārkāpuma nav, spēle var turpināties.
Urugvaja - Koreja 0:0. Sākas 2. puslaiks
Urugvaja - Koreja 0:0. Noslēdzies 1. puslaiks
Pirmā puslaika kompensācija - viena minūte. Pie jaunās sistēmas mazākais kompensācijas laiks līdzšinējās spēlēs.
43. min. Vārtu stabs!Pēc stūra sitiena Godins uzvarēja dueli "otrajā stavā" un ar galvu sita brīvajā stūrī. Koreju glābj vārtu stabs!
Vakar Japānas izlase sagādāja sensāciju, uzvarot Vāciju. Lai gan japāņi līksmoja un gavilēja, Uzlēcošās saules zemes futbolisti kārtējo reizi apliecināja savu pieklājību- ģērbtuves tīras, uzkoptas un vēl atstāti origami. https://twitter.com/eurosport/status/1595718136430567424
34. min. Kas par iespēju Korejai! Ar īsām piespēlēm "pendeles" punktā bumbu saņēma Uidžo Hvans, kurš bija brīvs, bet sita pāri vārtiem. Korejietis pēc sitiena saķer galvu, jo labi apzinās, ka tik labs moments spēlē ir reti.
Urugvaja no soda sitiena centrēja bumbu, Himenesam bumbu "nocēla" no galvas. Stūra sitiens urugvajiešiem nepadodas.
Katarā stadionos ir "sausais" likums. Līdzjutēji cenšas būt kreatīvi. Aizvakar gan Meksikas līdzjutējam neizdevās apmānīt drošības dienestus.https://twitter.com/eurosport/status/1595754397564370945
Urugvaja nemanīti atraduši "caurumus" pretinieku darbībās. Svaress pēc tālās piespēles sita neprecīzi, tad vēl viens bīstams centrējums. Tagad jau korejieši izskatās nedaudz apjukuši.
19. min. Urugvajai moments! Pēc tālas piespēles Valverde ar otro pieskārienu sit pa vārtiem. Bumba gan lido garām vārtiem, bet pietiekami viltīgs sitiens bija.
Tikai 13. minūtē bumba nonāk Korejas soda laukumā. Nekā gan bīstama tur nebija.
Koreja ļoti aktīvi aizvada pirmās minūtes, urugvajieši izskatās nedaudz apjukuši. Pagaidām gan nav momentu, tomēr stūra sitiens jau bijis pie Urugvajas vārtiem.
Urugvaja - Koreja. Spēle sākusies
Sociālajos tīklos cilvēki jau joko par Korejas aizsardzības līniju. Komentētājiem grūti sajaukt vārdushttps://twitter.com/Troll_Fotballl/status/1595761498428952577
Urugvaja šobrīd FIFA pasaules rangā ieņem 14. vietu, bet Koreja - 28.Atgādinām, ka Urugvaja ir pirmā Pasaules kausa ieguvēja, kas panākumu atkārtoja 1950. gadā.Vairāk par komandām lasiet FIFA Pasaules kausa Delfi speciālās sadaļas apakšnodaļā "Komandas".
Urugvajas un Korejas ceļi krustojušies astoņas reizes, sešas uzvaras svinot Urugvajai un reizi Korejai, bet viens duelis noslēdzies neizšķirti. Pasaules kausa ietvaros komandas spēlējušas divas reizes – 1990. gadā grupas turnīrā Urugvaja uzvarēja ar 1:0, bet 2010. gadā 1/8 finālā urugvajieši bija pārāki ar 2:1
Pasaules kausā Katarā ceturtdien cīņā iesaistās arī pēdējā, H grupa. Pirmajā šīs grupas spēlē pulksten 15:00 Urugvaja tiekas ar Koreju, bet 18:00 spēli sāks Portugāle un Gana.