Katarā notiekošajā Pasaules kausa finālturnīrā G grupas pirmajā mačā Šveices futbola izlase ceturtdien ar 1:0 (0:0) uzvarēja Kamerūnu.

Vienīgos vārtus šī mača 48. minūtē iesita Šveices uzbrucējs Brēls Embolo, kurš pats dzimis Kamerūnā.

Vēlāk G grupā savstarpēju maču aizvadīs arī FIFA ranga līdere Brazīlija un Serbija.

Kaut arī Šveice tika uzskatīta par šīs spēles favorīti, pirmajā puslaikā laukumā labāk izskatījās Kamerūna. Šveiciešiem piederēja lielāka bumbas kontrole, taču Āfrikas komanda atbildēja ar ļoti bīstamiem pretuzbrukumiem. Vārtus gūt gan neizdevās nevienai no izlasēm.

Savukārt otrajā puslaikā vārti tika gūti ātri - jau trešajā minūtē pēc tā sākšanās. Džerdans Šaķiri veica lielisku piespēli no soda laukuma labās malas, nepiesegts palika Embolo, kurš diezgan vienkāršā situācijā trieca bumbu vārtos. Kamerūniešiem tā arī neizdevās atslēgt Šveices vārtus, turklāt viņi spēlēja pasīvāk nekā pirmajā puslaikā. Tādējādi šai izlasei Pasaules kausa finālturnīros ir jau astoņi zaudējumi pēc kārtas.