Pasaules kausa izcīņas pirmajā ceturtdaļfināla spēlē piektdien Ņižņijnovgorodas stadionā spēkojas Francijas izlase ar rezultātu 2:0 (1:0) pārspēja Urugvajas valstsvienību un kļuva par pirmo pusfinālisti.

Fracijas izlase vadībā izvirzījās mača 40. minūtē, kad pēc Antuāna Grīzmana izpildītā brīvsitiena bumbu ar galvu vārtos raidīja Rafaels Varāns. Mačs turpinājās pietiekami līdzīgā cīņā, taču Grīzmans 61. minūtē dubultoja savas komandas pārsvaru. Viņš izdarīja tālsitienu, un Urugvajas vārtsargs Fernando Muslera rupji kļūdījās, ielaižot bumbu savos vārtos. Atlikušajā mača laikā Urugvajas centieni atspēlēties cieta neveiksmi, un Francija diezgan droši sasniedz pusfinālu.

Pusfinālā Francijas izlases pretinieki būs Beļģijas un Brazīlijas pāra uzvarētāji. Arī šis mačs tiks aizvadīts piektdien. Par otro vietu pusfinālā cīnīsies Krievijas un Horvātijas, kā arī Anglijas un Zviedrijas valstsvienības.

Portāls "Delfi" piedāvāja šī mača teksta tiešraidi, kurā var lasīt detalizētu notikumu aprakstu.

$duelID=1125;$eventID=21;include '/www/htdocs/sport/includes/articleincludes/starVote/vote.inc' ?>