Katarā notiekošajā Pasaules kausā futbolā C grupas pirmās kārtas mačā Meksika otrdien nospēlēja 0:0 (0:0) ar Poliju.

Pirms tam C grupā Saūda Arābijas futbolisti sensacionāli ar 2:1 apspēlēja Argentīnu un Lionelu Mesi priekšgalā.

Meksikas un Polijas divcīņu gan grūti nodēvēt par aizraujošu, jo komandas nespēja izveidot pārāk daudz vārtu gūšanas iespēju. Pirmajā puslaikā poļi ar vienu no turnīra zvaigznēm Robertu Levandovski priekšgalā ne reizi netrāpīja bumbu vārtu rāmī, kamēr meksikāņi to izdarīja tikai vienreiz.

Spēles lielāko daļu pārsvars gan piederēja Meksikai, bet visreālākā vārtu gūšanas iespēja bija Polijai. Pēc video atkārtojuma noskatīšanās galvenais tiesnesis 55. minūtē nozīmēja 11 metru soda sitienu uz Meksikas vārtiem, taču Levandovska sitienu meistarīgi atvairīja Giljermo Očoa.

Pēcāk vārtus varēja gūt arī Meksika, taču lielisku reakciju nodemonstrēja poļu vārtsargs Vojcehs Ščensnijs, kurš atvairīja pielabotu Enrija Martina sitienu.

Mača beigās nebija daudz bīstamu epizožu, abām vienībām samierinoties ar bezvārtu neizšķirtu.