Vācijas futbola izlases pamatvārtsargs Manuels Noiers sestdien aizvadīja pirmo maču kopš pērnā gada septembra, bet neglāba savu komandu no zaudējuma pārbaudes spēlē.

Vācijas valstsvienība, gatavojoties Pasaules kausa finālturnīram, Klāgenfurtē ar rezultātu 1:2 (1:0) piekāpās Austrijai.

Slikto laikapstākļu dēļ spēles sākums tika aizkavēts par gandrīz divām stundām.

Mača rezultāts tika atklāts 11.minūtē, kad, izraidot bumbu no soda laukuma, kļūdījās Austrijas izlases vārtsargs, piespēlēdams tieši uz kājas Mesutam Ezilam, kurš panāca 1:0. Tiesa, otrajā puslaikā austrieši revanšējās - vispirms pēc stūra sitiena precīzi sita Martins Hinteregers, bet 69.minūtē Alesandro Šofs panāca 2:1.

Līdz pirmdienai valstsvienības galvenajam trenerim Joahimam Lēvam ir jāizvēlas tie 23 futbolisti, kuri Vācijai palīdzēs aizstāvēt pirms četriem gadiem izcīnīto Pasaules kausu.

Pašlaik 32 gadus vecais Noiers nebija spēlējis kopš septembra, kad lauza pēdas kaulu. Noiera prombūtnē pirmā vārtsarga loma tika uzticēta Markam Andrē ter Štēgenam, kuram nu būs jāatgriežas uz rezervistu soliņa.

Vācija, gatavojoties Pasaules kausa finālturnīram, aizvadīs pārbaudes maču arī ar Saūda Arābiju.

Finālturnīrā 2014.gada Pasaules kausa ieguvēja Vācija spēlēs vienā grupā ar Meksiku, Zviedriju un Dienvidkoreju.

Tikmēr Anglijas izlase sestdien Vemblija stadionā ar 2:1 (2:0) pārspēja Nigēriju.

Angļiem vārtus guva Gerijs Kehils un Herijs Keins, bet pretiniekiem izcēlās Alekss Ivobi.

Angļiem būs pārbaudes mačs arī ar Kostariku. Tikmēr Nigērija vienu pārbaudes maču jau aizvadīja, kad nospēlēja neizšķirti 1:1 ar Kongo Demokrātisko Republiku, bet vēl vienu sagatavošanās spēli Āfrikas komanda aizvadīs pret Čehiju.

Anglija Pasaules kausa finālturnīra apakšgrupā spēkosies ar Beļģiju, Panamu un Tunisiju.

Savukārt Nigērijai gaidāmi dueļi ar Horvātiju, Islandi un Argentīnu.

Pārbaudes maču aizvadīja arī divas Skandināvijas izlases, Vācijas pretinieces apakšgrupā Zviedrijai savā laukumā cīnoties neizšķirti 0:0 (0:0) ar Dāniju.

Zviedrija aizvadīs pārbaudes maču arī ar Peru futbolistiem, kamēr Dānija duelēsies ar Meksiku.

Dāņiem finālturnīra apakšgrupā pretī stāsies Peru, Austrālija un Francija.

Pasaules kausa izcīņa Krievijā sāksies 14. jūnijā un ilgs līdz 15. jūlijam.