Anglijas futbola izlase pirmdien Pasaules kausa izcīņas B apakšgrupas pirmās kārtas spēlē Halifas stadionā ar rezultātu 6:2 (3:0) sagrāva Irānu.

Anglijas izlases labā divus vārtus Bukajo Saka, bet reizi precīzi bija Džūds Belinghems, Rahīms Stērlings, Markuss Rešfords un Džeks Grīlišs. Irāna gan spēja izvairīties no "sausā" zaudējuma, un Mehdi Taremi vispirms guva "goda vārtus", bet otrā puslaika kompensācijas laikā realizēja 11 metru soda sitienu.

Mača iesākumā nopietnu savainojumu guva Irānas izlases vārtsargs Alireza Beiranvands, kurš sniedzoties pēc bumbas ar seju sadūrās ar savas komandas aizsargu. Viņam ilgstoši sniedza palīdzību, taču spēli turpināt nevarēja. Anglijas izlase spēles rezultātu atklāja 35. minūtē, bet 11. minūšu laikā precīzi bija trīs reizes.

Anglijas izlases pārsvars laukumā bija nospiedošs, un angļi tika pie drošas uzvaras.

Anglijas izlasei šajā mačā bumbas kontrole bija 70% no spēles laika. Tāpat visa mača garumā angļi izpildīja 733 precīzas piespēles. Irānai izdevās tikai 156 piespēles.

Vēlāk pirmdien otrā B grupas spēlē spēkosies ASV un Velsa.

Portāls "Delfi" piedāvāja mača teksta tiešraidi, kurā var lasīt detalizētu notikumu aprakstu.