Katarā notiekošajā 2022. gada Pasaules kausa izcīņā Brazīlijas izlase ar rezultātu 1:0 (0:0) G grupas spēlē pieveica Šveici, izcīnot otro uzvaru turnīrā.

Līdz ar to Brazīlijas izlase priekšlaicīgi nodrošināja sev vietu izslēgšanas spēlēs.

Brazīlijas izlase uzvaru nodrošināja mača 83. minūtē, kad skaistu izspēli ar precīzu sitienu vārtu augšējā stūrī stūrī noslēdza Kazemiru.

Ja vēl pirmajā puslaikā abas komandas spēkojās diezgan līdzīgi, tad otrajā puslaikā Brazīlijas izlases pārsvars laukumā bija liels. Brazīlija šajā mačā izdarīja deviņus sitienus vārtu virzienā, bet piecas reizes bumba apdraudēja Šveices vārtus. Šveicieši četrreiz sita vārtu virzienā, bet ne reizi netika traucēts Brazīlijas vārtsargs Alisons Bekers.

Šveices izlase ar sešiem punktiem divās spēlēs ieņem pirmo vietu, Šveice ar trim punktiem ir otrajā pozīcijā, savukārt Kamerūna un Serbija izcīnījušas pa punktam.

Portāls "Delfi" piedāvāja mača teksta tiešraidi, kurā var lasīt detalizētu notikumu aprakstu.