Pasaules kausa izcīņā C apakšgrupas mačā Lūseilas stadionā Argentīnas izlase ar Lionelu Mesi priekšgalā ar rezultātu 1:2 (1:0) sensacionāli zaudēja Saūda Arābijas valstsvienībai.

Līdz ar to pārtrūka Argentīnas izlases 36 nezaudēto spēļu sērija.

Argentīnas izlase šajā mačā izvirzījās vadībā 10. minūtē, kad video atkārtojuma sistēma (VAR) fiksēja Saūda Arābijas spēlētājam pārkāpumu soda laukumā standartsituācijas izspēlē. Tika nozīmēts 11 metru soda sitiens uz Saūda Arābijas vārtiem, kuru pārliecinoši realizēja Lionels Mesi.

Turpinājumā Argentīna izteikti mēģināja ar tālajām piespēlēm uzlauzt pretinieku aizsardzības līniju. Lautaro Martiness un Mesi izgājienos pret vārtsargu sita bumbu vārtos, taču šajās abās epizodēs tiesneši fiksēja aizmugures stāvokli. Ar Argentīnas pārsvaru noslēdzās pirmais puslaiks.

Otrajā puslaika ievadā Saūda Arābija izmantoja to, ka Argentīna nospēlēja pasīvi. 48. minūtē Firass el Buraikans piespēlēja uz priekšu, un Salehs el Šehri saņēma bumbu. Viņš tika garām Kristianam Romero un sita bumbu vārtu apakšējā stūrī. Piecas minūtes vēlāk arābi pārņēma vadību. Saūda Arābija iesāka uzbrukumu labajā malā, bet pirmo sitiena mēģinājumu bloķēja Romero. Bumba palika pie arābiem, ar to rīkojās Salems el Davsari, kurš izkārtoja sev sitienu un trāpīja tālajā vārtu stūrī.

Argentīnas izlases izmisīgie uzbrukumi mača turpinājumā rezultātu nedeva. Saūda Arābija nepieļāva pārāk daudz bīstamu momentu pie saviem vārtiem, un tā nosargāja negaidīto rezultātu līdz pamatlaika beigām.

Vēlāk C grupā tiksies Meksikas un Polijas valstsvienības.

Portāls "Delfi" piedāvāja mača teksta tiešraidi, kurā var lasīt detalizētāku notikumu aprakstu.