Brazīlijas futbola izlase, pateicoties diviem Rišarlisona gūtajiem vārtiem, ceturtdien H grupas pirmās kārtas mačā ar rezultātu 2:0 (0:0) pārspēja Serbijas izlasi.

Zīmīgi, ka iepriekšējā Pasaules kausā pirms četriem gadiem brazīlieši serbus uzvarēja ar tādu pašu rezultātu.

Brazīlijai visa mača garumā bija izteikts pārsvars laukumā. Otrajā puslaikā Brazīlijas ofensīva pieauga, un 60. minūtē Alekss Sandru trāpīja pa vārtu stabu. Divas minūtes vēlāk beidzot tika gūti vārti. Neimars devās soda laukumā, paripināja bumbu Vinisiusam Žunioram, kurš izdarīja sitienu. Serbijas vārtsargs Vanja Milinkovičs-Savičs bumbu atvairīja, bet īstajā vietā un īstajā laikā bija Rišarlisons, kuram atlika sist tukšos vārtos.

73. minūtē Rišarlisons guva otros vārtus un izdarīja to fantastiskā veidā. Pēc Vinisiusa piespēles viņš bumbu pameta gaisā sev pa sitienam un tad kritienā precīzi raidīja to vārtos. Turpinājumā Kazemiru trāpīja pa vārtu pārliktni, bet rezultāts vairs nemainījās.

Iepriekš citā H grupas spēlē Urugvaja cīnījās neizšķirti 0:0 ar Dienvidkoreju.

Portāls "Delfi" piedāvāja mača teksta tiešraidi, kurā var lasīt detalizētu notikumu aprakstu.