Pasaules kausa izcīņas A grupas pirmās kārtas spēlē Urugvajas futbola valstsvienība ar rezultātu 1:0 (0:0) dramatiskā cīņā pārspēja Ēģiptes valstsvienību.

Ēģiptes izlasei šajā mačā nācās spēlēt bez sava līdera Muhameda Salāha, kurš tomēr vēl nebija gatavs doties laukumā pēc UEFA Čempionu līgas finālā gūtā pleca savainojuma. Taču arī bez viņa Ēģiptes izlase parādīja labu sniegumu un 89 minūtes prata noturēt Urugvajas uzbrukumus.

Līdz tam Urugvajas izlases līderis Luiss Suaress neizmantoja četras vārtu gūšanas iespējas, bet Edisons Kavani, izpildot tiešo brīvsitienu, trāpīja pa vārtu stabu. Taču minūti pirms pamatlaika beigām Hosē Himeness ar galvu guva vārtus pēc centrējuma soda laukumā un izrāva Urugvajas komandai uzvaru.

Līdz ar to A apakšgrupā aizvadīta pirmā spēļu kārta, un Krievijas izlase pēc pārliecinošās uzvaras pār Saūda Arābiju ir pirmajā vietā, Urugvaja tagad ir otrajā pozīcijā. Ēģipte un Saūda Arābija nākamajās spēlēs lūkos gūt savus pirmos punktus.

Portāls "Delfi" piedāvāja mača teksta tiešraidi, kurā var lasīt detalizētu notikumu aprakstu.

$duelID=1019;$eventID=21;include '/www/htdocs/sport/includes/articleincludes/starVote/vote.inc' ?>