Pasaules kausa izcīņas astotdaļfināla spēlē otrdien Sanktpēterburgas stadionā Zviedrijas izlase ar rezultātu 1:0 (0:0) pārspēja Šveices valstsvienību un pēc 24 gadu pārtraukuma iekļuva ceturtdaļfinālā.

Spēles pirmais puslaiks abu komandu izpildīja aizritēja līdzīgā cīņā, un abām komandām bija vārtu gūšanas iespējas, kuras palika nerealizētas. Otro puslaiku abas komandas iesāka apņēmīgāk, bet 66. minūtē Zviedrija izvirzījās vadībā, kad Emīls Forsbergs izpildīja tālsitienu, bet bumba trāpīja Manuelam Akandži pa kāju un pēc rikošeta ielidoja vārtos. Atlikušajā laikā šveicieši centās izlīdzināt rezultātu, bet rezultātu izlīdzināt nespēja.

Zviedrijas izlase iepriekšējo reizi Pasaules kausa izcīņas ceturtdaļfinālā spēlēja 1994. gadā ASV. Toreiz zviedri turnīru noslēdza trešajā vietā.

Ceturtdaļfinālā Zviedrijas izlases pretinieki būs Anglijas un Kolumbijas pāra uzvarētājs.

Portāls "Delfi" piedāvāja mača teksta tiešraidi, kurā var lasīt detalizētu notikumu aprakstu.

$duelID=1121;$eventID=21;include '/www/htdocs/sport/includes/articleincludes/starVote/vote.inc' ?>