Kontinentālās hokeja līgas (KHL) komanda Rīgas "Dinamo" pirmdien savā laukumā jauno gadu uzsāka ar uzvaru regulārā čempionāta spēlē ar rezultātu 5:4 pār Maskavas "Dinamo".

Rīgas "Dinamo" šajā sezonā pirmo reizi izcīnīja divas uzvaras pēc kārtas. Rīgas klubs ar 21 punktu 40 mačos ieņem pēdējo vietu līgā.

Rīgas kluba rindās ar diviem vārtiem izcēlās Roberts Bukarts, bet pa vieniem vārtiem "Dinamo" labā guva Mārtiņš Dzierkals, Džeisī Lipons un Rihards Bukarts. Maskavas kluba labā vārtus guva Dmitrijs Jaškins, Oļegs Zaicevs, Andrejs Sergejevs un Iļja Šipovs.

Rīgas "Dinamo" atspēlējas no rezultātu 0:2 un otrajā periodā izvirzījās vadībā ar 3:2. Maskavieši pamanījās rezultātu izlīdzināt, taču trešajā periodā divi ātri gūti vārti deva vadību. Lai arī spēles beigas izvērtās dramatiskas, rīdzinieki guva otro uzvaru pēc kārtas.

Gada pēdējā spēlē "Dinamo" pieveica citu Maskavas komandu "Spartak".

Portāls "Delfi" piedāvāja teksta tiešraidi, kurā var lasīt detalizētu notikumu aprakstu.