Kontinentālās hokeja līgas (KHL) regulārā čempionāta spēlē pirmdien latviešu uzbrucēja Laura Dārziņā pārstāvētā Kazaņas "Ak Bars" komanda izbraukumā ar rezultātu 5:0 (2:0, 0:0, 3:0) pārspēja Omskas "Avangard" vienību, kuru pārstāv Latvijas aizsargs Georgijs Pujacs.

Dārziņš aizvadītajā mačā nospēlēja sešas minūtes un 52 sekundes, taču spēles trešajā periodā rokas savainojuma dēļ viņš laukumā vairs nedevās. Šajā laikā latvietis metienus pa vārtiem neizdarīja un soda minūtes nenopelnīja.

Tikmēr Pujacs nospēlēja 16 minūtes un 16 sekundes un arī statistikas rādītājos neizcēlās.

Uzvarētājiem ar diviem vārtu guvumiem izcēlās Aleksejs Morozovs, bet reizi ripu vārtos raidīja Dmitrijs Obuhovs, Iļja Ņikuļins un Deniss Kulašs.