Hokeja klubs „Rīga” ar zaudējumu noslēdza astoņu spēļu izbraukuma turneju, otrdien Krievijas Jaunatnes hokeja līgas (MHL) regulārā čempionāta spēlē Dmitrovā ar 2:6 (0:1, 1:2, 1:3) piekāpjoties Ronalda Cinka pārstāvētajam „Kriļja Sovetov” un piedzīvojot ceturto zaudējumu pēc kārtas.

Spēli aktīvāk iesāka mājinieki, taču viņus apturēja noraidījums pirmā perioda trešajā minūtē, un iniciatīvu pārņēma rīdzinieki, taču Pāvels Šegalo „Kriļja Sovetov” vārtos strādāja pārliecinoši. 15. minūtē tika atklāts spēles rezultāts – Dmitrijs Kagarļickis izvirzīja vadībā mājiniekus.

Otrā perioda 15. minūtē rezultāts ja bija 2:0 „Kriļja Sovetov” labā (Aleksandrs Deņežkins), taču arī rīdzinieki beidzot pārspēj Pāvelu Šegalo – 18. minūtē Vladislavs Dobreņkijs gūst pirmos HK „Rīga” vārtus šai spēlē. Amirans Kurtanidze perioda pēdējā minūtē gan atjaunoja divu vārtu pārsvaru „Kriļja Sovetov” labā – 3:1.

Trešais periods izvērtās ļoti neveiksmīgs rīdziniekiem – ielaistas vēl trīs ripas, bet paši guva tikai vienus vārtus. „Kriļja Sovetov” labā rezultatīvi bija vēlreiz Aleksandrs Deņežkins un Artjoms Maslovs, panākot 5:2 mājinieku labā. Pēc piektās ripas ielaišanas Uldi Čalpu rīdzinieku vārtos nomainīja Kristers Gudļevskis, kurš tomēr nenospēlēja „sausā” - spēles pēdējā minūtē Dmitrijs Kagarļickis guva sestos vārtus, mājiniekiem esot skaitliskajā mazākumā. Otros vārtus HK „Rīga” labā trešajā trešdaļā guva Juris Upītis.

Latvijas hokejists Ronalds Cinks šai spēlē ar rezultativitātes punktiem neizcēlās.

Tādējādi HK „Rīga” divu nedēļu laikā aizvadītajā astoņu izbraukuma spēļu sērijā izcīnīja trīs uzvaras un piedzīvoja piecus zaudējumus. Nākamo spēli rīdzinieki aizvadīs mājās, 2. decembrī uzņemot „Spartak” jaunos hokejistus.