Kontinentālās hokeja līgas (KHL) klubs Mitišču "Atlant", kam nesen pievienojās latviešu uzbrucējs Roberts Jekimovs, sestdien regulārā čempionāta spēlē ar 4:2 (1:0, 1:2, 2:0) izbraukumā uzvarēja Podoļskas komandu "Vitjaz".

Divus vārtus viesu labā guva Igors Levickis, kurš mača gaitā panāca 1:0 "Atlant" labā, kā arī atjaunoja neizšķirtu 2:2. Trešās trešdaļas vidū uzvaras vārtus guva amerikānis Metjū Gilrojs, bet priekšpēdējā minūtē jau tukšos vārtos precīzi meta Andrejs Taratuhins.

Jekimovs savā jaunajā komandā līdz šim vēl nav debitējis, taču tas, iespējams, varētu notikt pirmdien, kad "Atlant" uzņems Latvijas klubu Rīgas "Dinamo".

Šonedēļ "Atlant" tiesības uz uzbrucēju ieguva pēc maiņas darījuma ar Rīgas "Dinamo", pretī atdodot nākamā gada izvēli KHL drafta piektajā kārtā.

Mitišču klubs, kura vārtsargu treneris ir Sergejs Naumovs, pēdējās sešās spēlēs izcīnījis četras uzvaras.

Rietumu konferences kopvērtējumā "Atlant" ar 54 punktiem 40 spēlēs atrodas desmitajā vietā, no labāko astoņnieka atpaliekot par trim punktiem.