Kontinentālās hokeja līgas (KHL) Gagarina kausa izcīņas Rietumu konferences finālā piektdien otro uzvaru izcīnīja Mitišču "Atlant", kas dramatiskā cīņā pagarinājumā ar 3:2 viesos pārspēja Jaroslavļas "Lokomotiv".

Sērijā līdz četrām uzvarām "Atlant" ir panācis drošu vadību 2-0 un nākamās divas spēles notiks jau "Atlant" laukumā.

Par spēles galveno varoni kļuva Igors Musatovs, kurš uzvaras vārtus vairākumā guva pagarinājuma 14.minūtē. Musatovam pretinieki ļāva brīvi izslidot brīvi pie vārtiem un kritienā izdarīt metienu.

Musatovs arī pamatlaikā otrajā periodā 14.minūtē panāca neizšķirtu 2:2, bet vēl vienus vārtus "Atlant" labā guva Jans Buliss. "Lokomotiv" labā pamatlaikā vārtus guva Aleksandrs Gaļimovs un Aleksandrs Koroļuks.

Atgādinām, ka sērijas pirmajā spēlē "Atlant" negaidīti pārliecinoši uzvarēja viesos ar 6:1.