Mitišču "Atlant" svētdien trešo reizi pēc kārtas uzvarēja Jaroslavļas "Lokomotiv" komandu un ar 3-0 izvirzījās vadībā Kontinentālās Hokeja līgas (KHL) Rietumu konferences finālā.

Sērijas trešā spēle Mitiščos noslēdzās ar rezultātu 3:1 (2:0, 1:0, 0:1) "Atlant" komandas labā, kura tagad ir nonākusi vienas uzvaras attālumā no iekļūšanas Gagarina kausa izcīņas finālā.

Pirmajā trešdaļā vārtus "Atlant" labā guva Jans Bulis un Vadims Homickis, abas reizes realizējot skaitlisko vairākumu. Otrā perioda vidū Iļja Gorohovs panāca mājiniekiem trīs vārtu pārsvaru, bet vienīgos "goda" vārtus "Lokomotiv" labā trešā perioda sākumā guva Pavols Demitra.

Ceturtā sērijas spēle notiks otrdien Mitiščos.

Austrumu konferences finālā tiekas Ufas "Salavat Julajev" un Magņitogorskas "Metallurg", un šai sērijā rezultāts ir 2-0 ufiešu labā. Trešā sērijas spēle notiks pirmdien Magņitogorskā.