Astanas "Baris" sestdien savā laukumā izlīdzināja rezultātu Kontinentālās hokeja līgas (KHL) "play-off" otrās kārtas sērijā ar Latvijas izlases aizsarga Artūra Kuldas pārstāvēto "Salavat Julajev".

"Baris" uzvarēja ar 5:2, un šajā KHL Austrumu konferences pusfināla sērijā rezultāts kļuva 1-1.

Artūram Kuldam šai mačā bija otrs lielākais spēles laiks no "Salavat Julajev" hokejistiem - viņš laukumā pavadīja 19 minūtes un sešas sekundes. Vēl Kuldam šai spēlē četras soda minūtes, divi bloķēti metieni un izpildīti divi spēka paņēmieni.

Kā ziņojām, sērijas pirmajā spēlē "Salavat Julajev" uzvarēja pagarinājumā ar 3:2. Nākamie divi mači notiks nākamnedēļ Ufā.