Kontinentālās hokeja līgas (KHL) regulārā čempionāta spēlē trešdien ar vārtu guvumu izcēlās latviešu aizsarga pozīcijas spēlētājs Oskars Bārtulis, kurš palīdzēja Vladivostokas "Admiral" komandai ar rezultātu 3:0 pārspēt Magņitogorskas "Metallurg".

Bārtulis guva savas komandas trešos vārtus, precīzi metot otrajā periodā uzreiz pēc Jegora Jakovļeva uzvarētā iemetiena. Šis Bārtulim bija otrais "gols" sezonā, bet viņa kontā šobrīd ir arī viena rezultatīva piespēle.

Latviešu aizsargs aizvadītajā mačā laukumā pavadīja 22:53 minūtes, un viņa vienīgais metiens pa vārtiem sasniedza mērķi. Tāpat Bārtulis vienu reizi pielietoja spēka paņēmienu.

"Admiral" rindās vārtus guva arī Mihails Fisenko un Vladimirs Tkačovs, bet vārtsargs Igors Bobkovs atvairīja visus 29 pretinieku metienus.

Austrumu konferences kopvērtējumā "Admiral" ar 33 punktiem 21 spēlē ir piektajā vietā, kamēr "Metallurg" ar 39 punktiem 22 spēlēs ir trešajā pozīcijā.