Latvijas aizsarga Oskara Bārtuļa pārstāvētā Kontinentālās hokeja līgas (KHL) komanda Doņeckas "Donbass" trešdien ar rezultātu 4:1 (2:1, 1:0, 1:0) izbraukumā pārspēja Habarovksas "Amur" komandu, nostiprinoties izslēgšanas spēļu zonā

Bārtulis šajā mačā laukumā pavadīja 20 minūtes un 36 sekundes, kuru laikā ar metieniem vai soda minūtēm neizcēlās.

Uzvarētājiem aizvadītajā mačā vārtus guva Vaclāns Nedorosts, Sergejs Peretjagins, Rendijs Robiteils un Toumass Kīskinens, kamēr "Amur" komandā vārtus guva Igors Ožiganovs.

Pēc šī mača "Donbass" komanda KHL Rietumu konferences kopvērtējumā ar 68 punktiem 49 spēlēs ir astotajā vietā, par pieciem punktiem apsteidzot devītajā vietā esošo Prāgas "Lev" komandu, kas aizvadījusi par divām spēlēm mazāk.