Latviešu aizsarga Oskara Bārtuļa pārstāvētajai Doņeckas "Donbass" komandai trešdien pārtrūka piecu uzvaru sērija Kontinentālās hokeja līgas (KHL) regulārajā čempionātā.

"Dobass" ar rezultātu 1:4 (1:2, 0:1, 0:1) izbraukumā piekāpās Vladivostokas "Admiral" vienībai.

Bārtulis laukumā pavadīja 16:58 minūtes, kuru laikā nopelnīja divas soda minūtes par pretinieka klupināšanu un izdarīja divus spēka paņēmienus.

"Donbass" komandā vienīgos vārtus guva Maksims Jakuceņa, bet uzvarētājiem ar diviem vārtu guvumiem izcēlās Aleksejs Ugarovs, bet reizi precīzi bija Rihards Gjunge un Jevgeņijs Gračjovs.

Ar 56 punktiem 33 spēlēs "Donbass" Rietumu konferences kopvērtējuma tabulā ieņem piekto vietu.