Latvijas hokeja aizsarga Oskara Bārtuļa pārstāvētā Ufas "Salavat Julajev" komanda ceturtdien Omskā Kontinentālās hokeja līgas (KHL) Gagarina kausa izcīņas pirmās kārtas spēlē ar 4:2 (1:1, 2:0, 1:1) pārspēja vietējo "Avangard" un izlīdzināja rezultātu sērijā 2-2.

Izšķirošo pārsvaru "Salavat Julajev" ieguva otrajā periodā, kad divus vārtus guva Maksims Majorovs, izvirzot ufiešus vadībā ar 3:1.

Mača rezultātu pirmās trešdaļas sākumā atklāja Antons Burdasovs, izvirzot vadībā "Salavat Julajev", bet perioda beigās Maksims Čudinovs rezultātu izlīdzināja.

Arī trešajā periodā komandas apmainījās ar vārtu guvumiem – Grigorijs Paņins viesiem un Semjons Košeļovs mājiniekiem –, bet ar divu vārtu pārsvaru uzvaru izcīnīja "Salavat Julajev".

Oskars Bārtulis šai spēlei netika pieteikts.

Nākamā, piektā spēle sērijā notiks sestdien, 10. martā Ufā.

Vēl ceturtdien Kazaņas "Ak Bars" ar 3:1 (1:0, 1:0, 1:1) pārspēja Habarovskas "Amur" un izvirzījās vadībā sērijā ar 3-1, bet Jekaterinburgas "Avtomobiļist" ar 2:1 (1:0, 0:1, 1:0) pārspēja Magņitogorskas "Metallurg". Šai sērijā neizšķirts 2-2.