Kontinentālās hokeja līgas (KHL) čempionāta mačā Oskars Bārtulis un Vladivostokas "Admiral" komanda savā laukumā ar rezultātu 3:1 pārspēja Habarovskas "Amur", noslēdzot regulāro čempionātu.

Oskars Bārtulis šajā mačā laukumā pavadīja 23:05 minūtes, kuru laikā divas reizes meta pa pretinieku vārtiem, pielietoja vienu spēka paņēmienu un nopelnīja 12 soda minūtes. Divu minūšu sodu Bārtulis saņēma par klupināšanu, bet 10 minūšu disciplināro sodu viņam piesprieda par tiesneša salamāšanu.

Uzvarētājiem vārtus guva Deivids Buts, Konstantīns Makarovs un Aleksandrs Gorškovs. "Amur" komandā vienus vārtus guva Vjačeslavs Ušeņins.

KHL Austrumu konferences kopvērtējumā "Admiral" ar 95 punktiem ir piektajā vietā.