Pie panākuma Kontinentālās hokeja līgas (KHL) regulārā čempionāta mačā pirmdien tika latviešu aizsarga Oskara Bārtuļa pārstāvētā Kazahstānas komanda Astanas "Baris", kas savā laukumā ar 3:2 (0:0, 1:0, 2:2) tikai pašā izskaņā apspēlēja cita Latvijas aizsarga Artūra Kuldas pārstāvēto Ufas "Salavat Julajev".

Šī mača rezultāts tika atklāts vien 34.minūtē, kad "Baris" komandu vadībā izvirzīja Romāns Starčenko, bet noslēdzošās trešdaļas 35.sekundē Kazahstānas naturalizētais kanādietis Kevins Dalmens panāca jau 2:0. Tiesa, "Salavat Julajev" hokejistiem izdevās panākt neizšķirtu, jo trešā perioda vidū pa vārtiem guva Jevgēņijs Skačkovs un Antons Slepiševs.

"Baris" hokejisti gan prata izraut panākumu, jo pamatlaika priekšpēdējā minūtē pēc sekmīgas individuālās darbības uzvaras vārtus guva Nikolajs Antropovs.

Bārtulis šajā mačā laukumā pavadīja 16 minūtes un 44 sekundes un veica divus metienus pa pretinieku vārtiem. Tikmēr Kulda nospēlēja tieši 13 minūtes, veicot vienu metienu un bloķējot vienu sāncenšu raidījumu. Tiesa, trešajā trešdaļā Kulda laukumā vairs neizgāja.

Astanas klubam šī ir pirmā uzvara pēdējo trīs maču laikā, bet "Salavat Julajev" pārtrauca četru panākumu sēriju.

Citā pirmdien aizvadītā mačā pie panākuma tika Vladivostokas "Admiral" komanda, kur par aizsargu treneri strādā Latvijas speciālists Andrejs Maticins. Šī vienība izbraukumā ar 3:2 (1:0, 1:0, 0:2, 1:0) pagarinājumā pieveica līgas pastarīti Habarovskas "Amur", sagādājot tai jau septīto zaudējumu pēc kārtas.

Neizšķirtu "Amur" panāca vien pamatlaika pēdējā minūtē, tomēr uzvaras vārtus papildlaika trešajā minūtē guva Fjodors Beļakovs.

Austrumu konferences līderpozīcijā ar 96 punktiem 48 spēlēs joprojām atrodas "Ak Bars", bet "Salavat Julajev" ar 72 punktiem ir piektajā pozīcijā, savukārt tai ar 69 punktiem uzreiz seko "Baris". Tikmēr "Admiral" ar 55 punktiem 44 cīņās ir konferences devītajā pozīcijā, no izslēgšanas spēļu zonas atpaliekot par četriem punktiem.