Latvijas uzbrucējs Roberts Bukarts otrdien Čerepovecas "Severstaļ" komandas labā guva vārtus, sekmējot komandas panākumu pār Oļega Znaroka un Harija Vītoliņa vadīto Maskavas "Spartak" Kontinentālās hokeja līgas (KHL) regulārā čempionāta spēlē.

"Severstaļ" viesos ar rezultātu 4:3 (1:2, 2:0, 1:1) pārspēja Oļega Znaroka un Latvijas speciālista Harija Vītoliņa vadīto Maskavas "Spartak".

Bukarts guva komandas trešos vārtus, 35.minūtē pēc Jonasa Netinena un Veli Mati Vitasmeki piespēlēm izvirzot komandu vadībā ar 3:2.

Bukarts laukumā pavadīja 16 minūtes un 55 sekundes, pārspēdams mājinieku vārtsargu ar savu spēlē vienīgo metienu pa vārtiem.

Viesiem uzvaras vārtus 53.minūtē vairākumā guva Igors Geraskins, panākot 4:2.

Vārtos Vladislavs Podjapoļskis atvairīja 34 "Spartak" metienus.

"Severstaļ" ar 23 punktiem 19 spēlēs pakāpusies uz ceturto vietu Rietumu grupā, bet "Spartak" ar 20 punktiem 20 dueļos ir astotā.

Šosezon KHL čempionātā piedalās 23 komandas - 11 Rietumu un 12 Austrumu konferencēs. Regulārajā čempionātā katra komanda aizvadīs pa 60 spēlēm, pēc kurām pa astoņiem labākajiem klubiem iekļūs Gagarina kausa izcīņā.