Kontinentālās hokeja līgas (KHL) jaunās sezonas atklāšanas mačā otrdien Oļega Znaroka un Harija Vītoliņa trenētā līgas čempionvienība Maskavas "Dinamo" ar rezultātu 3:2 (0:1, 1:0, 1:1, 0:0, 1:0) pēcspēles metienu sērijā pieveikusi Omskas "Avangard" komandu, ziņo portāls khl.ru.

Šajā spēlē pirmā vadībā izvirzījās "Avangard" komanda, kad vārtus guva Antons Kurjanovs. Savukārt otrajā trešdaļā vārtus guva Deniss Kokarevs no Maskavas "Dinamo" komandas.

Vēl reizi abas komandas ar vārtu guvumiem apmainījās trešajā trešdaļā, kad vārtus guva Mihails Aņisins no Maskavas "Dinamo" komandas, bet jau drīz pēc tam Tomašs Zaborskis no "Avangard" komandas panāca izlīdzinājumu - 2:2.

Vārtu guvumu pamatlaikā un pagarinājumā vairs nebija, tāpēc spēles rezultātu nācās noskaidrot pēcspēles metienos.

Abas komandas spēlēja arī aizvadītās KHL sezonas finālā. Arī toreiz uzvarēja Maskavas "Dinamo", uzvarot ar 4:3 un pirmo reizi izcīnot Gagarina kausu.