Latvijas izlases uzbrucēja Mārtiņa Cipuļa gūtie vārti pret cita Latvijas valstsvienības spēlētāja, aizsarga Aleksandra Jerofejeva, pārstāvēto „Metallurg” tomēr nenodrošināja Habarovskas „Amur” komandai uzvaru svētdien Kontinentālās Hokeja līgas (KHL) regulārā čempionāta mačā Novokuzņeckā – piedzīvots zaudējums ar 2:4.

Abi Latvijas izlases hokejisti vairākas reizes izdarīja metienus pa pretinieku vārtiem, taču veiksmīgāks bija Mārtiņš Cipulis. Viņš otrās trešdaļas sestajā minūtē guva „Amur” pirmos vārtus šai spēlē, samazinot „Metallurg” pārsvaru līdz vieniem vārtiem – 2:1.

Taču spēles turpinājumā Novokuzņeckas hokejisti guva vēl divus vārtus, habarovskieši – tikai vienus, un „Metallurg” svinēja uzvaru savā mājas spēlē ar 4:2.