Kontinentālās hokeja līgas (KHL) regulārā čempionāta spēlē svētdien ar rezultatīvu piespēli izcēlās Latvijas izlases uzbrucējs Mārtiņš Cipulis, tomēr viņa pārstāvētā Habarovskas "Amur" ar 3:5 (1:2, 2:3, 0:0) piekāpās Maskavas CSKA.

Cipulis otrā perioda 14.minūtē asistēja Aleksejam Kopeikinam, kurš panāca 3:3. Tomēr neilgi pēc tam minūtes laikā CSKA guva divus vārtus, kuri, kā vēlāk izrādījās, bija izšķirošie mačā.

Latvijas uzbrucējs mačā nospēlēja 17:14 minūtes un izdarīja divus metienus pa vārtiem.

"Amur" tas bija otrais zaudējums pēc kārtas, bet nākamo spēli Habarovskas komanda aizvadīs 30.novembrī "Arēnā Rīga" pret Rīgas "Dinamo".