Par galveno varoni Kontinentālās hokeja līgas (KHL) Čehoslovākijas derbijā svētdien kļuva latviešu uzbrucējs Mārtiņš Cipulis, gūstot uzvaras vārtus un palīdzot Prāgas "Lev", kas turpina cīņu par vietu izslēgšanas spēlēs, ar 5:4 (4:3, 0:1, 1:0) izbraukumā pārspēt Bratislavas "Slovan".

Jau pirmajās 15 mača minūtēs abas komandas kopā guva septiņus vārtus, bet vēl līdz pat 58.minūtei rezultāts bija neizšķirts 4:4. Tad savu vārdu teica Cipulis, kurš guva uzvaras vārtus un "Lev", ko pārstāv arī Latvijas uzbrucējs Aleksandrs Ņiživijs, tika pie svarīga panākuma.

Cipulis šajā mačā laukumā pavadīja 14 minūtes un 55 sekundes, kuru laikā izpildīja divus metienus pa vārtiem.

Tikmēr Ņiživijs cīņai nebija pieteikts.

Šosezon "Lev" komandā aizvadītajās 13 spēlēs Cipulis tagad guvis trīs vārtus un izpildījis divas rezultatīvas piespēles.

Laikā, kad katrai KHL komandai regulārajā čempionātā atlicis aizvadīt pa trim spēlēm, "Lev" ar 69 punktiem 49 spēlēs pakāpās uz septīto vietu, bet tuvākajām divām sekotājām Minskas "Dinamo" un Oskara Bārtuļa pārstāvētajai Doņeckas "Donbass" vienībai ir vien par punktu mazāk.

Izšķirošās trīs KHL sezonas spēles tiks aizvadītas februāra vidū pēc nacionālo valstsvienību pārtraukuma.