Kontinentālās hokeja līgas (KHL) Gagarina kausa fināla pirmajā spēlē Maskavas CSKA ar 5:1 (0:1; 3:0; 2:0) sakāva Magņitogorskas "Metallurg".

Regulārās sezonas čempione CSKA vārtus zaudēja jau pirmā perioda ceturtajā minūtē, kad "Metallurg" hokejists Sergejs Mozjakins to raidīja pretinieku vārtos. Taču atlikusī spēle pagāja CSKA zīmē.

Otrā perioda sākumā rezultātu izlīdzināja Sergejs Andronovs. Tad CSKA labā vairākumu realizēja Aleksandrs Radulovs. Divu vārtu pārsvaru, vēlreiz realizējot skaitlisko vairākumu, panāca Igors Ožiganovs.

Trešajā periodā CSKA turpināja uguņot. Vārtus guva aizsargs Ņikita Zaicevs. Pēc ceturtās kapitulācijas CSKA hokejistu priekšā, vārtsargu nomainīja "Metallurg" komanda. Taču arī Iļja Samsonovs bija spiests atzīt CSKA hokejistu meistarību, kad vārtus guva kapteinis Deniss Deņisovs.

Sērijā līdz četrām uzvarām ar 1-0 vadībā ir CSKA komanda. Nākamā tikšanās abu komandu starpā notiks sestdien.