Kontinentālās hokeja līgas (KHL) Gagarina kausa izcīņas Rietumu konferences fināla otrajā spēlē sestdien Maskavas CSKA savā laukumā ar rezultātu 3:1 (1:0, 1:1, 1:0) apspēlēja Sanktpēterburgas SKA.

Tādējādi sērijā līdz četrām uzvarām ar 2-0 vadībā ir CSKA.

Spēles rezultātu vairākumā 13. minūtē atklāja mājinieku uzbrucējs Kirils Kaprizovs, kurš pēc vairāku piespēļu kombinācijas ar atkārtotu metienu raidīja ripu tukšos vārtos. Rezultātu otrā perioda 17. minūtē dubultoja kanādietis Gregs Skots, kurš vārtu priekšā pielaboja Ņikitas Ņesterova metienu. Taču viesi vienus vārtus atguva perioda noslēgumā, kad precīzs vairākumā bija Ņikita Gusevs, gūstot savu 15. rezultativitātes punktu izslēgšanas spēlēs.

Noslēdzošajā periodā vidū divu vārtu pārsvaru atjaunoja CSKA, kad pretuzbrukumā divi pret viens aizskrēja maskavieši un Ivans Teļegins nekļūdīgi meta no vārtu priekšas. Atlikušajā laikā nekas nemainījās un CSKA hokejisti aizveda komandu līdz uzvarai.

Sērijas trešā spēle tiks aizvadīta pirmdien Sanktpēterburgā.

Tikmēr otrā pusfināla pārī Latvijas hokeja izlases galvenā trenera Boba Hārtlija vadītā Omskas "Avangard" ir vadībā 1-0 pret Ufas "Salavat Julaejev". Hārtlija iekļūšana Gagarina kausa konferences finālā arī nozīmē to, ka viņš tuvākajā laikā nevarēs pievienoties Latvijas izlasei.

Gagarina kausa izcīņu piekto gadu pēc kārtas nesasniedza Latvijas komanda Rīgas "Dinamo".