Kontinentālās hokeja līgas (KHL) Gagarina kausa izcīņas finālsērijās pirmo uzvaru trešdien izcīnīja Maskavas CSKA, kas savās mājās sērijas trešajā spēlē ar 3:2 pagarinājumā pieveica Kazaņas "Ak Bars".

Sērijā līdz četrām uzvarām vadību ar 2-1 gan saglabā Kazaņas komanda. Gagarina kausa finālsērijas ceturtā spēle 20. aprīlī notiks Maskavā, bet pēc tam komandas pārcelsies uz Kazaņu, kur 22. aprīlī notiks piektā spēle.

Komandas ļoti rezultatīvi aizvadīja pirmā perioda otro daļu, četru minūšu laikā gūstot trīs vārtus. Spēles 15. minūtē Kirils Petrovs vadībā izvirzīja CSKA, bet jau pēc divarpus minūtēm Antons Landers izlīdzināja rezultātu. Vēl pēc pusotras minūtes Staņislavs Galijevs vadībā jau izvirzīja viesus – Kazaņas "Ak Bars".

CSKA izlīdzinājumu 2:2 pamatlaikā panāca pusotru minūti pirms otrā perioda beigām, kad precīzs bija Gregs Skots. Uzvaras vārtus CSKA guva pagarinājuma 13. minūtē – izejot no savas aizsardzības zonas kļūdījās "Ak Bars", ko izmantoja Kirils Petrovs, ar plaukstas metienu raidot ripu vārtos.