Maskavas CSKA pirmdien svinēja panākumu Kontinentālās hokeja līgas (KHL) spēlē, kas ļāvis sasniegt Rietumu konferences finālu.

CSKA mājās ar 2:0 (2:0, 0:0, 0:0) uzvarēja Jaroslavļas "Lokomotiv" un sērijā līdz četrām uzvarām bija pārāka ar 4-3.

Uzvaras vārtus pirmā perioda astotajā minūtē ar spēcīgu metienu no zilās līnijas guva Mets Robinsons, kurš karjeras laikā pārstāvējis arī Rīgas "Dinamo" komandu. Maksims Šalunovs piecas minūtes vēlāk guva CSKA otros vārtus, bet "Lokomotiv" atlikušajos periodos tā arī nespēja atspēlēties.

Iepriekš Rietumu konferences finālu jau bija sasniegusi Sanktpēterburgas SKA. Austrumu konferences finālā savā starpā tiksies Boba Hārtlija vadītā Omskas "Avangard" un Kazaņas "Ak Bars".

Zīmīgi, ka visas četras komandas regulārajā čempionātā savās konferencēs ieņēma pirmās divas pozīcijas. Austrumu konferences fināla pirmā spēle paredzēta 3.aprīlī, bet CSKA un SKA pirmo dueli aizvadīs dienu agrāk.