Kontinentālās hokeja līgas (KHL) vienība Maskavas CSKA pirmdien svinēja uzvaru Rietumu konferences fināla sestajā spēlē un pirmā sasniedza Gagarina kausa finālu.

CSKA Rietumu konferences sestajā spēlē viesos ar 2:0 (0:0, 2:0, 0:0) uzvarēja Sanktpēterburgas SKA, kas sērijā līdz četrām uzvarām piekāpās ar 2-4.

Maskavas klubs vietu finālā sev izkārtoja otrā perioda otrajā pusē, kad aptuveni piecu minūšu laikā guva divus bezatbildes vārtus. Maksims Šalunovs spēles 34.minūtē atklāja rezultātu, bet piecas minūtes vēlāk Maksims Sorkins izlauzās līdz vārtu priekšai un izpildīja samocītu metienu, kā rezultātā ripa izslīdēja aiz vārtsarga muguras un iekrita vārtos.

Maskavieši uzvarēja sērijas pirmajās trīs spēlēs, bet pēcāk piedzīvoja divus zaudējumus pēc kārtas.

CSKA komandā par vārtsargu treneri strādā Latvijas speciālists Sergejs Naumovs.

Tikmēr Austrumu konferences finālā Omskas "Avangard" ar 3-2 uzvar Kazaņas "Ak Bars". Šīs komandas sesto spēli aizvadīs otrdien.