Latviešu uzbrucējs Lauris Dārziņš trešdien atgriezās Kontinentālās hokeja līgas (KHL) finālistes Čeļabinskas "Traktor" sastāvā, taču tai regulārā čempionāta spēlē nācās saņemt pamatīgu pērienu no Sanktpēterburgas SKA spēlētājiem.

"Traktor" savā laukumā atzina pretinieku pārākumu ar 0:7 (0:2, 0:3, 0:2).

Jau līdz spēles viducim SKA hokejisti bija panākuši četru vārtu pārsvaru, tāpēc atlikušajā laikā atlika nokārtot vien formalitātes.

Zīmīgi, ka SKA labā visus vārtus guva septiņi dažādi hokejisti.

Dārziņš, kurš savainojuma dēļ izlaida piecas spēles, šajā mačā laukumā pavadīja 16 minūtes un 29 sekundes, cīņu aizvadot komandas otrajā virknējumā un četras reizes metot pa pretinieku vārtiem.

Kā zināms, Dārziņš savainojumu guva septembra beigās mačā pret Magņitogorskas "Metallurg" komandu, kad pēc sadursmes ar pretinieku spēlētāju neveiksmīgi nokrita uz ledus, ar celi atsitoties pret vārtu pamatni.

Šīs sezonas desmit mačos Dārziņš izcēlies ar trim vārtu guvumiem un divām rezultatīvām piespēlēm.

Tikmēr ar zaudējumu nācies samierināties arī Latvijas uzbrucēju Miķeļa Rēdliha un Jāņa Sprukta pārstāvētajai Jaroslavļas "Lokomotiv" vienībai, kas izbraukumā ar 1:3 (0:1, 1:1, 0:1) piekāpās Ufas "Salavat Julajev" komandai, ko pārstāv Artūrs Kulda.

Mača rezultāts tika atklāts jau ceturtajā minūtē, kad izcēlās "Salavat Julajev" savulaik Nacionālajā hokeja līgā (NHL) spēlējošais aizsargs Antons Babčuks. Mājiniekiem rezultāta starpību izdevās dubultot otrās trešdaļas trešajā minūtē, kad vārtus guva Aleksandrs Pankovs, savukārt vienīgos vārtus "Lokomotiv" labā perioda vidū guva Vadims Hlopotovs. Trešā ripa Jaroslavļas vārtos tika iemesta jau brīdī, kad vārtsargs bija nomainīts pret sesto laukuma spēlētāju.

Kulda laukumā pavadīja 16 minūtes un 35 sekundes, četras reizes metot pa "Lokomotiv" vārtiem. Latvijas sportists spēlēja Ufas vienības otrajā aizsargu pārī.

Rēdlihs šajā mačā spēlēja "Lokomotiv" pirmajā maiņā un laukumā pavadīja 12 minūtes un 41 sekundi, izdarot vienu nesekmīgu metienu pa vārtiem.

Savukārt Sprukts, kurš iedzīvojies ceļgala savainojumā, šajā mačā nepiedalījās.

"Lokomotiv" komandas rindās centra uzbrucējs paguvis aizvadīt trīs mačus, kuros pie rezultativitātes punktiem nav ticis. Viņš Jaroslavļas klubam pievienojās vien 6.oktobrī, noslēdzot līgumu līdz sezonas beigām.

Rietumu konferences kopvērtējumā "Lokomotiv" ar 23 punktiem 17 spēlēs pašlaik ieņem desmito vietu, savukārt "Traktor" ar 18 punktiem 15 spēlēs Austrumu konferences kopvērtējumā arī atrodas desmitajā vietā, bet "Salavat Julajev" ar 30 punktiem 16 mačos ir ceturtie.