Latvijas izlases uzbrucēju Kaspara Daugaviņa un Mārtiņa Karsuma pārstāvētā Maskavas "Spartak" komanda pirmdien Kontinentālās hokeja līgas (KHL) Gagarina kausa izcīņas Rietumu konferences ceturtdaļfināla pirmajā spēlē piedzīvoja zaudējumu pret Maskavas "Dinamo", kas spēlēja bez Mika Indraša.

Oļega Znaroka un Harija Vītoliņa vadītais "Spartak" viesos ar rezultātu 1:5 (0:1, 0:2, 1:2) piekāpās citam Maskavas klubam "Dinamo", kura pieteikumā nebija Latvijas izlases uzbrucēja Mika Indraša.

Sērijā līdz četrām uzvarām vadībā ar 1-0 ir "Dinamo".

Daugaviņš šajā mačā uz ledus pavadīja 17 minūtes un 30 sekundes, kuru laikā reizi meta pa vārtiem un uzvarēja vienā no četriem iemetieniem. Karsums 13 minūtēs un 14 sekundēs trīsreiz meta pa cietoksni, nopelnīja divas soda minūtes, divreiz pielietoja spēka paņēmienu un uzvarēja savā vienīgajā iemetienā.

Uzvarētāju rindās ar diviem gūtiem vārtiem izcēlās Andrē Petersons, otrās trešdaļas nogalē iemetot uzvaras vārtus un panākot 3:0. "Spartakiešiem" vienīgos vārtus 57. minūtē iemeta Anatolijs Ņikoncevs.

Pērn par čempioni tika kronēta Maskavas CSKA, kas finālsērijā ar 4-0 uzvarēja Omskas "Avangard".