Kontinentālās hokeja līgas (KHL) regulārā čempionāta spēlē otrdien, 22. oktobrī, Kaspara Daugaviņa un Mārtiņa Karsuma pārstāvētais klubs Maskavas "Spartak" ar 3:2 (0:0, 1:0, 2:2) apspēlēja Helsinku "Jokerit" komandu, kurai vārtus sargāja Jānis Kalniņš.

Daugaviņš un Karsums pie rezultativitātes punktiem netika, bet Kalniņš atvairīja 24 no 26 metieniem, bet reizi ripa tika iemesta tukšos "Jokerit" vārtos.

Otrajā periodā 16. minūtē Karsums saņēma 10 minūšu disciplināro sodu. Visā mačā viņš nospēlēja 14:58 minūtes, uzvarēja piecos no deviņiem iemetieniem, pielietoja četrus spēka paņēmienus un bloķēja vienu pretinieku metienu. Daugaviņš nospēlēja 17:47 minūtes, uzvarēja piecos no astoņiem iemetieniem un reizi pielietoja spēka paņēmienu.

Citā mačā pie uzvaras tika Latvijas izlases galvenā trenera Boba Hārtlija vadītais Omskas "Avangard", kas pēcspēles metienos ar 2:1 pieveica Ufas "Salavat Julajev".