Rezultatīvu spēli Kontinentālās hokeja līgas (KHL) regulārajā čempionātā aizvadījis latviešu uzbrucējs Kaspars Daugaviņš, izceļoties ar divām rezultatīvām piespēlēm, taču viņa un Mārtiņa Karsuma pārstāvētā Maskavas "Dinamo" izbraukumā ar rezultātu 2:3 pēcspēles metienos piekāpās Novokuzņeckas "Metallurg" hokejistiem.

Daugaviņš ar pirmo rezultatīvo piespēli palīdzēja Maskavas "Dinamo" uzbrucējam Andrejam Mironovam 29.minūtē panākt rezultātu 1:2, bet 49.minūtē pēc latviešu uzbrucēja piespēles Maksims Pestuško izlīdzināja rezultātu.

Daugaviņš šajā mačā laukumā pavadīja 17:14 minūtes, izdarīja četrus metienus pa vārtiem, uzvarēja abos iemetienos, kā arī bloķēja vienu metienu un izdarīja vienu spēka paņēmienu.

Tikmēr Karsums nospēlēja 16:27 minūtes, divas reizes meta pa vārtiem uzvarēja vienā no diviem iemetieniem, bloķēja vienu metienu un veica vienu spēka paņēmienu.

Uzvarētājiem vārtus guva Aleksandrs Komaristijs, Vadims Mitrjakovs, bet uzvaru nesošo "bullīti" realizēja Komaristijs.