Kontinentālās hokeja līgas (KHL) regulārā čempionāta spēlē piektdien Latvijas uzbrucējs Kaspars Daugaviņš ar rezultatīvu piespēli palīdzēja Ņižņijnovgorodas "Torpedo" komandai ar rezultātu 2:0 izbraukumā pārspēt Vladivostokas "Admiral", bet Artūrs Kulda guva uzvaras vārtus Pekinas "Kuņluņ red Star" spēlē pret Čerepovecas "Severstaļ".

Daugaviņš šajā mačā palīdzēja Denisam Barancevam mača 33. minūtē panākt rezultātu 2:0. Šajā sezonā Daugaviņš 45 spēlēs guvis septiņus vārtus un izdarījis 12 rezultatīvas piespēles.

Aizvadītajā spēlē Daugaviņš laukumā pavadīja 18:33 minūtes, kuru laikā izdarīja vienu metienu pa vārtiem, uzvarēja visos četros iemetienos, bloķēja vienu metienu un pielietoja divus spēka paņēmienus.

Uzvaras vārtus "Torpedo" komandai guva Deniss Paršins, kurš precīzs bija 16. minūtē, bet vārtsargs Staņislavs Gaļimovs atvairīja visus 32 pretinieku metienus.

Ka ziņots, "Admiral" komandu ceturtdien pameta Latvijas hokeja aizsargs Oskars Bārtulis, kurš šajā sezonā algu saņēmis tikai par oktobri.

Savukārt Latvijas izlases aizsargs Artūrs Kulda guva uzvaras vārtus "Kuņluņ Red Star" komandas uzvarā pār Čerepovecas "Severstaļ" vienību.

Pirmie spēles rezultātu atklāja "Severstaļ", kad Daņiils Vovčenko otrajā minūtē realizēja skaitlisko vairākumu, – 20. sekundē noraidījumu bija nepelnījis Lūkass Lesio.

Otrā perioda sākumā Jāko Risanens rezultātu izlīdzināja, un neizšķirtais rezultāts noturējās līdz pat pamatlaika beigām. Uzvaras vārtus pagarinājuma otrajā minūtē guva Artūrs Kulda, kuram šie bija pirmie vārti šosezon.